English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 335
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Laura Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Postdoktor +47 22845234 l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Nikolai Olavi Czajkowski Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47 22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Andreas Dahl Dahl, Andreas Stipendiat andreas.dahl@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Metode
Bilde av Hanne-Sofie Johnsen Dahl Dahl, Hanne-Sofie Johnsen Universitetslektor +4797145384 h.s.j.dahl@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, psykoterapiforskning, psykoterapiprosess, terapeutiske relasjon, psykoterapi, psykoanalyse, personlighetsproblematik, gruppeproesser
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Dale, Maria Teresa Grønning Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Maria Vinje Dodson Dodson, Maria Vinje Rådgiver +47 22855254 m.v.dodson@psykologi.uio.no Prosjektcontroller, Eksternt finansierte prosjekter, Forskningsadministrasjon
Bilde av Fanny Duckert Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Paulina Due-Tønnessen Due-Tønnessen, Paulina Førsteamanuensis paulina.due-tonnessen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Joakim Dyrnes Dyrnes, Joakim Seniorkonsulent (i permisjon) 22845670 Kontorsjef
Bilde av Omid V. Ebrahimi Ebrahimi, Omid V. Dobbelkompetansestipendiat - Psykologisk Institutt 902 32 909 omideb@uio.no Klinisk Psykologi, Depresjon, Angst, Traumelidelser og dissosiasjon, Metode, Psykometri, Mental helse under pandemier, COVID-19, Avdeling for klinisk psykologi
Edvardsen, Hilde Klinikksekretær +47 22844022 hilde.edvardsen@psykologi.uio.no praksis og klinisk ferdighetstrening
Bilde av Maud Edvoll Edvoll, Maud Stipendiat maud.edvoll@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Nikolai Haahjem Eftedal Eftedal, Nikolai Haahjem Postdoktor +47 22855082 n.h.eftedal@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Jens Egeland Egeland, Jens Professor II 33018026 90891121 jens.egeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Rådgiver +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Etikk, Cristin, Open Access
Bilde av Morten Eikeland Eikeland, Morten Ph.d.-kandidat morteei@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, gruppeproesser, Ledelse, organisasjonspsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi
Bilde av Marie Eikemo Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Dag Erik Eilertsen Eilertsen, Dag Erik Førsteamanuensis +47 22845208 +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Espen Moen Eilertsen Eilertsen, Espen Moen Postdoktor +47 22845280 e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Eliassen, Ingvild Vøllo Ph.d.-kandidat ingvivel@student.sv.uio.no
Bilde av Tor Endestad Endestad, Tor Førsteamanuensis +47 22845132 tor.endestad@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Eriksson, Cecilia Magdalena Ph.d.-kandidat cecilmer@student.sv.uio.no
Bilde av Gernot Walter Ernst Ernst, Gernot Walter Forsker g.w.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Kristin Espenes Espenes, Kristin Ph.d.-kandidat kristin.espenes@r-bup.no
Bilde av Thomas Espeseth Espeseth, Thomas Professor +47 22845135 thomas.espeseth@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi