English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 315
Navn Telefon E-post Emneord
Edvardsen, Hilde Klinikksekretær +47 22844022 hilde.edvardsen@psykologi.uio.no
Bilde av Nikolai Haahjem Eftedal Eftedal, Nikolai Haahjem Postdoktor +47 22855082 n.h.eftedal@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Jens Egeland Egeland, Jens Professor II 33018026 90891121 jens.egeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Seniorkonsulent +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Etikk, Cristin, Open Access
Bilde av Marie Eikemo Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Dag Erik Eilertsen Eilertsen, Dag Erik Førsteamanuensis +47 22845208 +4790847221 +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Espen Moen Eilertsen Eilertsen, Espen Moen Postdoktor e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Eliassen, Ingvild Vøllo Ph.d.-kandidat ingvivel@student.sv.uio.no
Bilde av Tor Endestad Endestad, Tor Førsteamanuensis +47 22845132 +47 90517061 tor.endestad@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Eriksson, Cecilia Magdalena Ph.d.-kandidat cecilmer@student.sv.uio.no
Bilde av Gernot Walter Ernst Ernst, Gernot Walter Forsker g.w.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Kristin Espenes Espenes, Kristin Ph.d.-kandidat kristin.espenes@r-bup.no
Bilde av Thomas Espeseth Espeseth, Thomas Professor +47 22845135 thomas.espeseth@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Verónica  Exposito Exposito, Verónica Universitetslektor veronica.maki-marttunen@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Else Merete Kvalsvik Fagermoen Fagermoen, Else Merete Kvalsvik Ph.d.-kandidat e.m.k.fagermoen@nkvts.no
Bilde av Lia Ferschmann Ferschmann, Lia Postdoktor +47 22845983 lia.ferschmann@psykologi.uio.no PROMENTA, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, MRI, utvikling
Bilde av Ingvild Finsrud Finsrud, Ingvild Stipendiat ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Heidi Fjeldheim Fjeldheim, Heidi Ph.d.-kandidat heifjel@student.sv.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, psykoterapi, Traumelidelser og dissosiasjon
Bilde av Anders Martin Fjell Fjell, Anders Martin Professor +47 22845129 a.m.fjell@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Krister Westlye Fjermestad Fjermestad, Krister Westlye Professor +47 22845211 94201947 k.w.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Ingeborg Olsdatter Busterud Flagstad Flagstad, Ingeborg Olsdatter Busterud Ph.d.-kandidat 97532255 ingeborg.flagstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Miljøpsykologi, organisasjonspsykologi, bærekraft, grønne endringer
Bilde av Anne-Marie Fluit Fluit, Anne-Marie Stipendiat +47 22845012 a.m.fluit@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA
Bilde av Camilla Bärthel  Flaaten Flaaten, Camilla Bärthel Ph.d.-kandidat c.b.flaaten@psykologi.uio.no
Bilde av Maja Dyhre Foldal Foldal, Maja Dyhre m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap