English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 288
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tor Endestad Endestad, Tor Førsteamanuensis +47 22845132 +47 90517061 tor.endestad@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Eriksson, Cecilia Magdalena Ph.d.-kandidat cecilmer@student.sv.uio.no
Bilde av Gernot Ernst Ernst, Gernot Forsker gernot.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Kristin Espenes Espenes, Kristin Ph.d.-kandidat kristin.espenes@r-bup.no
Bilde av Thomas Espeseth Espeseth, Thomas Professor +47 22845135 thomas.espeseth@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Else Merete Kvalsvik Fagermoen Fagermoen, Else Merete Kvalsvik Ph.d.-kandidat e.m.k.fagermoen@nkvts.no
Bilde av Lia Ferschmann Ferschmann, Lia Postdoktor +47 22845983 lia.ferschmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Ingvild Finsrud Finsrud, Ingvild Stipendiat ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no seksuell helse, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anders Martin Fjell Fjell, Anders Martin Professor +47 22845129 a.m.fjell@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Krister Fjermestad Fjermestad, Krister Professor +47 22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Camilla Bärthel  Flaaten Flaaten, Camilla Bärthel Ph.d.-kandidat c.b.flaaten@psykologi.uio.no
Bilde av Ingeborg Olsdatter Busterud Flagstad Flagstad, Ingeborg Olsdatter Busterud Ph.d.-kandidat 97532255 ingeborg.flagstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Miljøpsykologi, organisasjonspsykologi, bærekraft, grønne endringer
Bilde av Maja Dyhre Foldal Foldal, Maja Dyhre Forsker m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Espen Jan Folmo Folmo, Espen Jan Ph.d.-kandidat espenask@gmail.com
Bilde av Line Folvik Folvik, Line Stipendiat 22 84 52 97 (kontor) line.folvik@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Ingrid Nesdal Fossum Fossum, Ingrid Nesdal Ph.d.-kandidat 915 73 461 ingrid.nesdal.fossum@sykehuset-innlandet.no
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Trude Fredriksen Fredriksen, Trude Ph.d.-kandidat 41669618 41669618 fredriksetntrude@gmail.com
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47 22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Lars Roar Frøyland Frøyland, Lars Roar Ph.d.-kandidat 91310076 lrfroy@oslomet.no Vold, ungdom, Kvantitativ metode
Bilde av Sascha Frühholz Frühholz, Sascha Førsteamanuensis sascha.fruhholz@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ingrid Funderud Funderud, Ingrid +47 22845105 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ann-Marie  G. de Lange G. de Lange, Ann-Marie Postdoktor a.m.g.de.lange@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap