English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 225
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje Stipendiat +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no seksuell helse, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anders Martin Fjell Fjell, Anders Martin Professor +47 22845129 a.m.fjell@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Krister Fjermestad Fjermestad, Krister Professor +47 22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Maja Dyhre Foldal Foldal, Maja Dyhre Forsker m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Line Folvik Folvik, Line Stipendiat 22 84 52 97 (kontor) line.folvik@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47 22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Ingrid Funderud Funderud, Ingrid Postdoktor +47 22845105 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ann-Marie  G. de Lange G. de Lange, Ann-Marie Postdoktor a.m.g.de.lange@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47 22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Carl-Erik Grenness Grenness, Carl-Erik Professor emeritus +47 22845197 +47 91374394 c.e.grenness@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Håkon Grydeland Grydeland, Håkon Forsker +47 22845067 hakon.grydeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Grønning Dale, Maria Teresa Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Simen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47 22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor emeritus +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Sverre Andreas Sydnes Gustavsen Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47 22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Bilde av Kristin Gustavson Gustavson, Kristin Førsteamanuensis II 21 07 83 13 kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Thomas Hagen Hagen, Thomas Forsker +47 22845226 thomas.hagen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Knut Arne Hagtvet Hagtvet, Knut Arne Professor emeritus +47 90926897 k.a.hagtvet@psykologi.uio.no Metode
Bilde av Caroline Hals Hals, Caroline Seniorkonsulent +47 22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon