English version of this page

Personer - Side 3

Søk etter ansatte og studenter

Personer 51 - 75 av 221
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Forsker +47-22855610 97582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47-22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Ingrid Funderud Funderud, Ingrid Postdoktor +47-22845105 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47-22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Carl-Erik Grenness Grenness, Carl-Erik Professor emeritus +47-22845197 +47-91374394 c.e.grenness@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Tiril Grimeland Grimeland, Tiril Førstekonsulent +47-22845120 +47-22845120 (kontortelefon) tiril.grimeland@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47-22845245 +47-99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Grønning Dale, Maria Teresa Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Simen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Sverre Andreas Sydnes Gustavsen Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47-22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Bilde av Kristin Gustavson Gustavson, Kristin Førsteamanuensis II 21 07 83 13 kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Thomas Hagen Hagen, Thomas Forsker +47-22845226 thomas.hagen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Knut Arne Hagtvet Hagtvet, Knut Arne Professor emeritus +47 90926897 k.a.hagtvet@psykologi.uio.no Metode
Bilde av Caroline Hals Hals, Caroline Seniorkonsulent +47-22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon
Bilde av Margrethe Seeger Halvorsen Halvorsen, Margrethe Seeger Førsteamanuensis +47-22845205 m.s.halvorsen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Catherine Harmer Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ellen Hartmann Hartmann, Ellen Professor emeritus +47-98611947 e.j.hartmann@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Mona-Iren Hauge Hauge, Mona-Iren Universitetslektor 92017764 monaireh@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Etikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Yngvild Bjartveit Haukeland Haukeland, Yngvild Bjartveit Stipendiat +47-22845234 +47-92013201 yngvild.haukeland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Sophie Seychelle Havighurst Havighurst, Sophie Seychelle Førsteamanuensis +47-22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi