Administrativt ansatte

Personer 1 - 23 av 23
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aina Alvsvåg Alvsvåg, Aina Rådgiver +47-22840358 aina.alvsvag@psykologi.uio.no Ekstern finansiering, Karriereveiledning, Etikk, Lovverk, Forskningsadministrasjon
Bilde av Stian Andreassen Andreassen, Stian Seniorkonsulent +47-22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Elin Arntzen Arntzen, Elin Seniorkonsulent +47-22845119 elin.arntzen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Frøydis Gjerpe Bekkedal Bekkedal, Frøydis Gjerpe Rådgiver +47-22845118 f.g.bekkedal@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Hannah Bergh-Johnsen Bergh-Johnsen, Hannah Seniorkonsulent +47-22856025 hannah.bergh-johnsen@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling
Bilde av Per Ole Bjørnstad Bjørnstad, Per Ole Overingeniør +47-22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bilde av Birgitte Bøgh-Olsen Bøgh-Olsen, Birgitte Kontorsjef +47-22845104 +47-92811013 birgitte.bogh-olsen@psykologi.uio.no Kontorsjef
Bilde av Stine Bjørløw  Dalsøren Dalsøren, Stine Bjørløw Avdelingsleder 22845927 s.b.dalsoren@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Joakim Dyrnes Dyrnes, Joakim Prosjektleder 22845670 41698395 joakim.dyrnes@psykologi.uio.no
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Seniorkonsulent +47-22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47-22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Simen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Rekruttering, Praksis, profesjon, Studieadministrasjon
Bilde av Sverre Andreas Sydnes Gustavsen Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47-22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Bilde av Caroline Hals Hals, Caroline Seniorkonsulent +47-22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Bjørnar Hjulstad Hjulstad, Bjørnar Avdelingsleder +47-22845005 bjornar.hjulstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Gunnar Andre Malmin Malmin, Gunnar Andre Seniorkonsulent +47-22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator
Bilde av Svein Harald Milde Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47-22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettredaktør
Bilde av Anica Munir Munir, Anica Seniorkonsulent +47-22845244 +47-40141039 anica.munir@psykologi.uio.no
Bilde av Nisma Mælum Mælum, Nisma Rådgiver +47 22845274 nisma.maelum@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Mija Nikolaisen Nikolaisen, Mija Rådgiver +47-22844687 mija.nikolaisen@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Inger Selvaag Selvaag, Inger Avdelingsleder +47-22845071 +47-99242521 inger.selvaag@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinikk og praksis
Bilde av Nicklas Poulsen Viki Viki, Nicklas Poulsen Seniorkonsulent +47-22845169 n.p.viki@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Bilde av Sigrid Fremmerlid Wold Wold, Sigrid Fremmerlid Førstekonsulent +47 22 84 50 00 / 22 84 44 04 s.f.wold@psykologi.uio.no Admin, Eksamen, Profesjon