Administrativt ansatte

Personer 1 - 27 av 27
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aina Alvsvåg Alvsvåg, Aina Rådgiver +47 22840358 aina.alvsvag@psykologi.uio.no Ekstern finansiering, Lovverk, Forskningsadministrasjon
Bilde av Stian Andreassen Andreassen, Stian Rådgiver +47 22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Mari Arnesen Arnesen, Mari Seniorkonsulent +47 22845017 (kontor) mari.arnesen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Frøydis Gjerpe Bekkedal Bekkedal, Frøydis Gjerpe Rådgiver +47 22845118 f.g.bekkedal@psykologi.uio.no Personalkonsulent, personaladministrasjon
Bilde av Hannah Bergh-Johnsen Bergh-Johnsen, Hannah Seniorkonsulent +47 22856025 hannah.bergh-johnsen@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling
Bilde av Per Ole Bjørnstad Bjørnstad, Per Ole Overingeniør +47 22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bilde av Maria Vinje Dodson Dodson, Maria Vinje Rådgiver +47 22855254 +47 98633702 m.v.dodson@psykologi.uio.no Prosjektcontroller, Eksternt finansierte prosjekter, Forskningsadministrasjon
Bilde av Joakim Dyrnes Dyrnes, Joakim Kontorsjef +47 22855246 +4741698395 41698395 joakim.dyrnes@psykologi.uio.no Kontorsjef
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Seniorkonsulent +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Etikk, Cristin, Open Access
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47 22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Simen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47 22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Bilde av Sverre Andreas Sydnes Gustavsen Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47 22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Bilde av Caroline Hals Hals, Caroline Seniorkonsulent +47 22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon
Bilde av Ingalill Herstad Herstad, Ingalill Seniorkonsulent +47 22845238 ingalill.herstad@psykologi.uio.no
Bilde av Kristine  Jacobsen Jacobsen, Kristine Seniorkonsulent 22852116 41318895 kristine.jacobsen@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Jostein Peter Eikrem Koløen Koløen, Jostein Peter Eikrem Seniorkonsulent +47 22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Torgrim Mikal Langleite Langleite, Torgrim Mikal Senioringeniør +47 22851557 t.m.langleite@psykologi.uio.no Databehandling, datahåndtering, forskningsinfrastruktur
Malmin, Gunnar Andre Avdelingsleder +47 22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator, Studieadministrasjon
Bilde av Svein Harald Milde Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Anica Munir Munir, Anica Seniorkonsulent +47 22845244 +47-40141039 anica.munir@psykologi.uio.no praksis og klinisk ferdighetstrening, Undervisningsplanlegging
Bilde av Mija Nikolaisen Nikolaisen, Mija Rådgiver +47 22844687 mija.nikolaisen@psykologi.uio.no Personalkonsulent, Personaladministrasjon
Bilde av Henning Hoel Rise Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Bilde av Linn Berg Salvesen Salvesen, Linn Berg Seniorkonsulent 22 84 53 91 l.b.salvesen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon, Personalkonsulent
Bilde av Inger Selvaag Selvaag, Inger Avdelingsleder +47 22845071 +47 99242521 inger.selvaag@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinikk, praksis og klinisk ferdighetstrening
Bilde av Ingrid Rønning Strand Strand, Ingrid Rønning Førstekonsulent +47 22845120 i.r.strand@psykologi.uio.no
Bilde av Nicklas Poulsen Viki Viki, Nicklas Poulsen Seniorkonsulent +47 22845169 n.p.viki@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Bilde av Vivian Aasvik Aasvik, Vivian Førstekonsulent +47 22854705 vivian.aasvik@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon