Administrativt ansatte

Personer 1 - 28 av 28
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stian Andreassen Andreassen, Stian Rådgiver +47 22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Frøydis Gjerpe Bekkedal Bekkedal, Frøydis Gjerpe Rådgiver +47 22845118 f.g.bekkedal@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Per-Ole Bjørnstad Bjørnstad, Per-Ole Overingeniør +47 22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Bodorkos Friedman, Barbara Avdelingsleder +47 22845017 +47 92137107 +4792137107 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Eleonora Brekke Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 eleonora.brekke@psykologi.uio.no Opptak master, Undervisningsplanlegging, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Bilde av Kamila Cholti Cholti, Kamila Rådgiver kamila.cholti@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Maria Vinje Dodson Dodson, Maria Vinje Rådgiver +47 22855254 m.v.dodson@psykologi.uio.no Prosjektcontroller, Eksternt finansierte prosjekter, Forskningsadministrasjon
Bilde av Joakim Dyrnes Dyrnes, Joakim Kontorsjef +47 22855246 +47 41698395 joakim.dyrnes@psykologi.uio.no Kontorsjef
Edvardsen, Hilde Klinikksekretær +47 22844022 hilde.edvardsen@psykologi.uio.no praksis og klinisk ferdighetstrening
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Rådgiver +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Etikk, Cristin, Open Access
Bilde av Silje Forsland Forsland, Silje Seniorkonsulent +47 22845181 silje.forsland@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Elisabeth Gråbøl-Undersrud Gråbøl-Undersrud, Elisabeth Avdelingsleder +47 22845138 +47-92257780 elisabeth.grabol-undersrud@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskningspolitikk
Bilde av Simen Sveen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Sveen Seniorkonsulent +47 22845279 s.s.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Bilde av Sverre Andreas Sydnes Gustavsen Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47 22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no Ph.d.-konsulent, ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon
Bilde av Ingalill Herstad Herstad, Ingalill Seniorkonsulent +47 22845238 ingalill.herstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Ya-Ling Huang Huang, Ya-Ling Seniorkonsulent y.l.huang@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen profesjon, Inspera, Klage og begrunnelse
Bilde av Kristine  Jacobsen Jacobsen, Kristine Rådgiver 22 84 52 74 kristine.jacobsen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Mathilde Røed Jørgensen Jørgensen, Mathilde Røed Førstekonsulent m.r.jorgensen@psykologi.uio.no
Bilde av Jostein Peter Eikrem Koløen Koløen, Jostein Peter Eikrem Avdelingsleder +47 22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Torgrim Mikal Langleite Langleite, Torgrim Mikal Senioringeniør +47 22851557 t.m.langleite@psykologi.uio.no Databehandling, datahåndtering, forskningsinfrastruktur
Bilde av Erlend Lundvall Lundvall, Erlend Førstekonsulent erlend.lundvall@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klage og begrunnelse
Bilde av Gunnar Andre Malmin Malmin, Gunnar Andre Kontorsjef +47 22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Administrativ studieleder
Bilde av Anica Munir Munir, Anica Seniorkonsulent +47 22845244 anica.munir@psykologi.uio.no praksis og klinisk ferdighetstrening, Undervisningsplanlegging
Bilde av Linn Elisabeth Olaussen Olaussen, Linn Elisabeth Seniorkonsulent +47 22844404 22844404 l.e.olaussen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Henning Hoel Rise Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Bilde av Inger Selvaag Selvaag, Inger Avdelingsleder +47 22845071 inger.selvaag@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinikk, praksis og klinisk ferdighetstrening
Bilde av Dordi Stavik Stavik, Dordi Førstekonsulent +47 22854498 dordi.stavik@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Vivian Aasvik Aasvik, Vivian Seniorkonsulent +47 22854705 vivian.aasvik@psykologi.uio.no Studieadministrasjon