Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 123
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Synneva Geithus Laastad Laastad, Synneva Geithus Rådgiver +47 22857152 s.g.laastad@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Aleksander Madsen Madsen, Aleksander Postdoktor aleksander.madsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Segregering, Arbeidsmarked, Minoriteter
Bilde av Arne Mastekaasa Mastekaasa, Arne Professor +47 22856757 arne.mastekaasa@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Bilde av Arnfinn Haagensen Midtbøen Midtbøen, Arnfinn Haagensen Førsteamanuensis +47 22854207 +47 920 82 553 a.h.midtboen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Migrasjon, Integrasjon, Sosial ulikhet, Arbeidsliv, Offentlighet
Milkoreit, Manjana Postdoktor manjana.milkoreit@sosgeo.uio.no
Bilde av Lars Mjøset Mjøset, Lars Professor +47 22856749 lars.mjoset@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Natalia Moen-Larsen Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47 22855505 natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Diskurs, Minoriteter, Migrasjon, Nasjonalisme, Etnisitet, Russland
Bilde av Katarina Mozetic Mozetic, Katarina 45060947 katarina.mozetic@sosgeo.uio.no Sosiologi, Migrasjon, Integrasjon, Europa, Kvalitativ metode, Internasjonal migrasjon
Bilde av Andrea Joslyn Nightingale Nightingale, Andrea Joslyn Professor +47 22855141 a.j.nightingale@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47 22858480 +47 90063814 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Sigurd Martin Nordli Oppegaard Oppegaard, Sigurd Martin Nordli Stipendiat s.m.n.oppegaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Arbeidsliv, Politisk økonomi, Teknologi, Sosiologisk teori, Velferdsstat
Bilde av Per  Otnes Otnes , Per Professor emeritus 22 85 48 43 p.j.otnes@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kultursosiologi
Parker, John Nathaniel Førsteamanuensis j.n.parker@sosgeo.uio.no
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47 22854096 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Seniorrådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Ponce, Aaron Postdoktor +47 94899036 aaron.ponce@sosgeo.uio.no
Bilde av Astrid-Kristine Hauge Rambøl Rambøl, Astrid-Kristine Hauge a.k.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Stipendiat 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode, Rus
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Stipendiat +47 22854165 +47 97947785 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Utvikling, Verdikjeder, Kaffe, Afrika, Burundi
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47 22855217 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Stedsutvikling, Natur-kultur-samfunn
Bilde av John Aron Sandell Sandell, John Aron j.a.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Stephanie Schmölzer Schmölzer, Stephanie Rådgiver +47 22850038 +47 47215795 stephanie.schmolzer@sosgeo.uio.no
Bilde av Inger-Lise Schwab Schwab, Inger-Lise Kontorsjef +47 22855255 +47 41234571 i.l.schwab@sosgeo.uio.no
Selvig, Siri Steen Rådgiver +47 22854418 s.s.selvig@sosgeo.uio.no