Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 98 av 98
Navn Telefon E-post Emneord
Shrestha, Ankita Stipendiat ankita.shrestha@sosgeo.uio.no
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47-22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus, Kvantitativ metode
Bilde av Sigurd Skirbekk Skirbekk, Sigurd Professor emeritus sigurd.skirbekk@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Marcin Sliwa Sliwa, Marcin Stipendiat +47-22856735 marcin.sliwa@sosgeo.uio.no Byutvikling, Bolig, Informalitet, Planlegging, Latin-Amerika, Argentina
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Kultur og kommunikasjon, Studieadministrasjon
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Demokrati, Samfunnsgeografi, Makt-identitet-politikk, Utvikling-politikk-miljø, Minoriteter, Utviklingsforskning
Bilde av Bethina Strandberg-Jensen Strandberg-Jensen, Bethina Seniorkonsulent +47-22855226 bethina.strandberg-jensen@sosgeo.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon
Bilde av Linda  Sygna Sygna, Linda Project Coordinator 90935111 + (47) 909 35 111 Linda.Sygna@sosgeo.uio.no Transformation, Climate change, Adaptation, Development, Social Science
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Regional innovasjon, Samfunnsgeografi
Bilde av Inga Sæther Sæther, Inga Stipendiat inga.sather@sosgeo.uio.no sosiologi, arbeidsmigrasjon, ruralsosiologi, religionssosiologi
Bilde av Hans Christian Sørhaug Sørhaug, Hans Christian +47-22841632 +47-92249317 h.c.sorhaug@sosgeo.uio.no organisasjon-arbeid-ledelse, Sosiologi
Sørreime, Hege Stipendiat +47-22854207 hege.sorreime@sosgeo.uio.no
Bilde av Marie Johanne Talleraas Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen
Bilde av Tove Thagaard Thagaard, Tove Professor emerita tove.thagaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie, profesjon
Bilde av Torstein S. Throndsen Throndsen, Torstein S. Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Bilde av Maren Toft Toft, Maren Postdoktor +47-22855143 marento@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Bilde av Lena Magnusson  Turner Turner, Lena Magnusson Professor II +47 22 541 221 +47 41 290 227 l.m.turner@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Demografi, Kvantitative metoder, Boligmarked
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Minoriteter, Sosial ulikhet
Bilde av Tone Schou Wetlesen Wetlesen, Tone Schou Professor emerita t.s.wetlesen@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Matthew Rix Whiting Whiting, Matthew Rix Førstekonsulent +47-22844717 41479402 m.r.whiting@sosgeo.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp
Bilde av Øyvind Wiborg Wiborg, Øyvind Førsteamanuensis +47-22858669 oyvind.wiborg@sosgeo.uio.no kvantitative metoder, Sosial ulikhet, Sosial mobilitet, Marginalisering, Sosiologi
Bilde av Karin Widerberg Widerberg, Karin +47-22855247 karin.widerberg@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie
Bilde av Ragnhild Dahl Wikstrøm Wikstrøm, Ragnhild Dahl Stipendiat 93467130 r.d.wikstrom@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi