Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 110
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Per  Otnes Otnes , Per Professor emeritus 22 85 48 43 p.j.otnes@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kultursosiologi
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47 22854096 +4790268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Rådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Ponce, Aaron Postdoktor aaron.ponce@sosgeo.uio.no
Bilde av Astrid Hauge Rambøl Rambøl, Astrid Hauge Stipendiat a.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Stipendiat +47 22854263 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode, Rus
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Stipendiat +47 22854165 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Utvikling, Verdikjeder, Kaffe, Afrika, Burundi
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47 22855217 +4791716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Stedsutvikling, Natur-kultur-samfunn
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Inger-Lise Schwab Schwab, Inger-Lise Kontorsjef +47 22855255 +47 41234571 41234571 i.l.schwab@sosgeo.uio.no
Selvig, Siri Steen Rådgiver +47 22854418 s.s.selvig@sosgeo.uio.no
Bilde av Ankita Shrestha Shrestha, Ankita Stipendiat ankita.shrestha@sosgeo.uio.no
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47 22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Sigurd Skirbekk Skirbekk, Sigurd Professor emeritus sigurd.skirbekk@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Marcin Sliwa Sliwa, Marcin Stipendiat +47 22856735 marcin.sliwa@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byplanlegging, Bolig, Informalitet
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Seniorkonsulent +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47 22855242 +4797014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Bilde av Linda  Sygna Sygna, Linda Project Coordinator 90935111 + (47) 909 35 111 Linda.Sygna@sosgeo.uio.no Climate change, Adaptation, Transformation, Development, Social Science
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 +4795769703 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Regional innovasjon, bærekraftig utvikling
Bilde av Inga Sæther Sæther, Inga Stipendiat inga.sather@sosgeo.uio.no sosiologi, arbeidsmigrasjon, ruralsosiologi, religionssosiologi
Bilde av Tian Sørhaug Sørhaug, Tian Professor emeritus h.c.sorhaug@sosgeo.uio.no Sosiologi, organisasjon-arbeid-ledelse
Sørreime, Hege Stipendiat +47 22854207 hege.sorreime@sosgeo.uio.no
Bilde av Marie Johanne Talleraas Talleraas, Marie Johanne Seniorkonsulent +47 22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi
Bilde av Tove Thagaard Thagaard, Tove Professor emerita tove.thagaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie, profesjon