Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 120
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lars Mjøset Mjøset, Lars Professor +47 22856749 lars.mjoset@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Natalia Moen-Larsen Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47 22855505 natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Diskurs, Minoriteter, Migrasjon, Nasjonalisme, Etnisitet, Russland
Bilde av Katarina Mozetic Mozetic, Katarina Stipendiat 45060947 katarina.mozetic@sosgeo.uio.no Sosiologi, Migrasjon, Integrasjon, Europa, Kvalitativ metode, Internasjonal migrasjon
Bilde av Andrea Joslyn Nightingale Nightingale, Andrea Joslyn Professor +47 22855141 a.j.nightingale@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47 22858480 +47 90063814 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Sigurd Martin Nordli Oppegaard Oppegaard, Sigurd Martin Nordli Stipendiat s.m.n.oppegaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Arbeidsliv, Politisk økonomi, Teknologi, Sosiologisk teori, Velferdsstat
Bilde av Per  Otnes Otnes , Per Professor emeritus 22 85 48 43 p.j.otnes@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kultursosiologi
Parker, John Nathaniel Førsteamanuensis j.n.parker@sosgeo.uio.no
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47 22854096 +4790268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Seniorrådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Ponce, Aaron Postdoktor aaron.ponce@sosgeo.uio.no
Bilde av Astrid-Kristine Hauge Rambøl Rambøl, Astrid-Kristine Hauge a.k.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Stipendiat 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode, Rus
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Stipendiat +47 22854165 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Utvikling, Verdikjeder, Kaffe, Afrika, Burundi
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47 22855217 +4791716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Stedsutvikling, Natur-kultur-samfunn
Bilde av John Aron Sandell Sandell, John Aron j.a.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Stephanie Schmölzer Schmölzer, Stephanie Rådgiver +47 22850038 +47 47215795 stephanie.schmolzer@sosgeo.uio.no
Bilde av Inger-Lise Schwab Schwab, Inger-Lise Kontorsjef +47 22855255 +47 41234571 +4741234571 i.l.schwab@sosgeo.uio.no
Selvig, Siri Steen Rådgiver +47 22854418 s.s.selvig@sosgeo.uio.no
Bilde av Ankita Shrestha Shrestha, Ankita Stipendiat +47 22858612 ankita.shrestha@sosgeo.uio.no
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47 22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Sigurd Skirbekk Skirbekk, Sigurd Professor emeritus sigurd.skirbekk@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Marcin Sliwa Sliwa, Marcin Stipendiat +47 22856735 marcin.sliwa@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byplanlegging, Bolig, Informalitet
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Seniorkonsulent +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Opptak master, Studiestart