Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter

Personer 76 - 100 av 101
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Stipendiat +47-22854165 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Kaffe, Klimatilpasning, Verdikjeder, Afrika, Burundi, Utvikling
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47-22855217 +4791716365 +47-91716365 p.g.roe@sosgeo.uio.no Byutvikling, Stedsutvikling, Samfunnsgeografi, Natur-kultur-samfunn
Bilde av Aron Sandell Sandell, Aron Stipendiat aron.sandell@sosgeo.uio.no byutvikling, Samfunnsgeografi
Bilde av Inger-Lise Schwab Schwab, Inger-Lise Kontorsjef +47-22855255 +47-41234571 41234571 i.l.schwab@sosgeo.uio.no
Selvig, Siri Steen Rådgiver +47-22854418 s.s.selvig@sosgeo.uio.no
Shrestha, Ankita Stipendiat ankita.shrestha@sosgeo.uio.no
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47-22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Sigurd Skirbekk Skirbekk, Sigurd Professor emeritus sigurd.skirbekk@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Marcin Sliwa Sliwa, Marcin Stipendiat +47-22856735 marcin.sliwa@sosgeo.uio.no Byutvikling, Bolig, Informalitet, Planlegging, Latin-Amerika
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Seniorkonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47-22855242 +4797014168 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Bilde av Linda  Sygna Sygna, Linda Project Coordinator 90935111 + (47) 909 35 111 Linda.Sygna@sosgeo.uio.no Climate change, Adaptation, Transformation, Development, Social Science
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Regional innovasjon
Bilde av Inga Sæther Sæther, Inga Stipendiat inga.sather@sosgeo.uio.no sosiologi, arbeidsmigrasjon, ruralsosiologi, religionssosiologi
Bilde av Tian Sørhaug Sørhaug, Tian Professor emeritus h.c.sorhaug@sosgeo.uio.no Sosiologi, organisasjon-arbeid-ledelse
Sørreime, Hege Stipendiat +47-22854207 hege.sorreime@sosgeo.uio.no
Bilde av Marie Johanne Talleraas Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi
Bilde av Tove Thagaard Thagaard, Tove Professor emerita tove.thagaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie, profesjon
Bilde av Torstein S. Throndsen Throndsen, Torstein S. Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Bilde av Maren Toft Toft, Maren Postdoktor +47-22855143 marento@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47-22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Minoriteter, Sosial ulikhet
Bilde av Tone Schou Wetlesen Wetlesen, Tone Schou Professor emerita t.s.wetlesen@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Matthew Rix Whiting Whiting, Matthew Rix Førstekonsulent +47-22844717 +4741479402 m.r.whiting@sosgeo.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp
Bilde av Øyvind Wiborg Wiborg, Øyvind Førsteamanuensis +47-22858669 oyvind.wiborg@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosial mobilitet, Marginalisering, kvantitative metoder, Sosiologi
Bilde av Karin Widerberg Widerberg, Karin Professor emerita Sosiologi, Kjønn og familie