English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 331
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Marieke A. Helmich Helmich, Marieke A. Postdoktor m.a.helmich@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, psykoterapi, dynamical systems, ecological momentary assessment (EMA), intensive longitudinal data, time series, data analysis, Complex Systems, Affect, idiographic research, symptom change
Bilde av Beate Helmikstøl Helmikstøl, Beate Ph.d.-kandidat beateben@student.sv.uio.no
Bilde av Tore Helstrup Helstrup, Tore Professor emeritus tore.helstrup@psykologi.uio.no
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Ingalill Herstad Herstad, Ingalill Seniorkonsulent +47 22845238 ingalill.herstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Jan Ole Hesselberg Hesselberg, Jan Ole Ph.d.-kandidat 90071673 janohes@student.sv.uio.no
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47 22845228 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Live Skow Hofgaard Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Arne Holen Holen, Arne Ph.d.-kandidat arne.holen@psykologi.uio.no
Bilde av Marianne Therese Smogeli Holter Holter, Marianne Therese Smogeli Postdoktor +47 92405051 m.t.s.holter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Kultur- og samfunnspsykologi
Holthe, Ingvil Laberg Ph.d.-kandidat 41519056 i.l.holthe@psykologi.uio.no
Bilde av Ya-Ling Huang Huang, Ya-Ling Seniorkonsulent y.l.huang@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen profesjon, Inspera, Klage og begrunnelse
Bilde av Rene Jürgen Huster Huster, Rene Jürgen Professor +47 22845162 r.j.huster@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Hypher, Ruth Elizabeth Ph.d.-kandidat ruthehy@student.sv.uio.no
Bilde av Einar August Høgestøl Høgestøl, Einar August Førsteamanuensis 41108981 e.a.hogestol@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi, Genetikk
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Henrik Børsting Jacobsen Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristine  Jacobsen Jacobsen, Kristine Rådgiver 22 84 52 74 kristine.jacobsen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Tine Jensen Jensen, Tine Professor +47 22845222 tine.jensen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Reidar Schei Jessen Jessen, Reidar Schei Postdoktor r.s.jessen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, psykoanalyse, Kvalitativ metode
Bilde av Unni Tanum Johns Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Sverre Urnes  Johnson Johnson, Sverre Urnes Førsteamanuensis +47-22845295 s.u.johnson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi