English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 283
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Maria Stylianou Korsnes Korsnes, Maria Stylianou Professor II m.s.korsnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi, Nevropsykologi, Nevrovitenskap
Bilde av Pål Kraft Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no helsevaner, avhengighet, Helsepsykologi, selvregulering
Bilde av Stine Kleppe Krogsrud Krogsrud, Stine Kleppe Postdoktor +47 22845108 +47 98495715 s.k.krogsrud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Førsteamanuensis +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Ingela Lundin Kvalem Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Bilde av Bruno Laeng Laeng, Bruno Professor +47-22845116 bruno.laeng@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Nils Inge Landrø Landrø, Nils Inge Professor +47 22845146 n.i.landro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Langjord, Tuva Ph.d.kandidat tuval@student.sv.uio.no
Bilde av Torgrim Mikal Langleite Langleite, Torgrim Mikal Senioringeniør +47 22851557 t.m.langleite@psykologi.uio.no Databehandling, datahåndtering, forskningsinfrastruktur
Bilde av Espen Langnes Langnes, Espen Stipendiat +47 22845095 espen.langnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Bjørn Lau Lau, Bjørn Instituttleder +47 22858065 bjorn.lau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Siri  Leknes Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Lervik, Linn Vathne Ph.d.-kandidat linnvl@student.sv.uio.no
Linnemørken, Lene Therese Bergerud Ph.d.-kandidat lenetl@student.sv.uio.no
Lisøy, Carina Elise Ph.d.-kandidat carina.lisoy@r-bup.no
Bilde av Hang Liu Liu, Hang hang.liu@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Daniel Løke Løke, Daniel Ph.d.-kandidat danloe@sunnaas.no Nevropsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Geir Løkling Løkling, Geir Universitetslektor +47 22845239 geir.lokling@psykologi.uio.no Avdeling for klinikk, praksis og klinisk ferdighetstrening, Klinisk psykologi
Bilde av Marianne Løvstad Løvstad, Marianne Professor II marianne.lovstad@sunnaas.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ole Jacob Madsen Madsen, Ole Jacob Professor +47 22845240 41105231 o.j.madsen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Luigi Maglanoc Maglanoc, Luigi Senioringeniør +47 22845151 luigi.maglanoc@usit.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Svein Magnussen Magnussen, Svein Professor emeritus 48 14 28 29 s.j.magnussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Malmin, Gunnar Andre Avdelingsleder +47 22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator, Studieadministrasjon
Mandelkow, Lars Ph.d.-kandidat larsmand@student.sv.uio.no
Martinussen, Liva Jenny Ph.d.-kandidat l.j.martinussen@psykologi.uio.no