English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 315
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arne Holen Holen, Arne Ph.d.-kandidat arne.holen@psykologi.uio.no
Holthe, Ingvil Laberg Ph.d.-kandidat 41519056 i.l.holthe@psykologi.uio.no
Bilde av Rene Jürgen Huster Huster, Rene Jürgen Professor +47 22845162 r.j.huster@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Hypher, Ruth Elizabeth Ph.d.-kandidat ruthehy@student.sv.uio.no
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Henrik Børsting Jacobsen Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristine  Jacobsen Jacobsen, Kristine Seniorkonsulent 22 84 52 74 kristine.jacobsen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Tine Jensen Jensen, Tine Professor +47 22845222 +4741327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Reidar Schei Jessen Jessen, Reidar Schei Fagkonsulent r.s.jessen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, psykoanalyse, Kvalitativ metode
Bilde av Unni Tanum Johns Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Sverre Urnes  Johnson Johnson, Sverre Urnes Førsteamanuensis +47-22845295 s.u.johnson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Nina Mareen Junker Junker, Nina Mareen n.m.junker@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Evalill Bølstad Karevold Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +4791616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Arvid Nikolai Kildahl Kildahl, Arvid Nikolai Ph.d.-kandidat a.n.kildahl@psykologi.uio.no
Bilde av Geir Kirkebøen Kirkebøen, Geir Professor +47 22845019 geir.kirkeboen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Gry Bang Kittilsen Kittilsen, Gry Bang Ph.d.-kandidat 93001525 grybang@student.sv.uio.no
Bilde av Siri Hagen  Kjølaas Kjølaas, Siri Hagen Ph.d.-kandidat 93490529 sirihkj@student.sv.uio.no
Bilde av Jostein Peter Eikrem Koløen Koløen, Jostein Peter Eikrem Avdelingsleder +47 22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Maren Cecilie Gunnulfsen  Kopland Kopland, Maren Cecilie Gunnulfsen Ph.d.-kandidat 32 74 88 59 maren.kopland@modum-bad.no
Bilde av Maria Stylianou Korsnes Korsnes, Maria Stylianou Professor II m.s.korsnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi, Nevropsykologi, Nevrovitenskap
Bilde av Michal Kozák Kozák, Michal Postdoktor michal.kozak@psykologi.uio.no Sosiologi, Statistikk, Metode
Bilde av Pål Kraft Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, selvregulering, Sosial ulikhet
Bilde av Stine Kleppe Krogsrud Krogsrud, Stine Kleppe Postdoktor +47 22845108 +47 98495715 s.k.krogsrud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi