English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 333
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Åshild Lappegard Hauge Hauge, Åshild Lappegard Førsteamanuensis 95230172 a.l.hauge@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Sosialpsykologi, samfunn
Bilde av Ingvild Haugen Haugen, Ingvild Ph.d.-kandidat 48212595 ingvhaug@student.sv.uio.no Psychotic Disorders, Cognition, Executive function
Bilde av Linda Josefine Aas Haugen Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat +47 97118844 l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Bilde av Solveig Lægreid Hauger Hauger, Solveig Lægreid Førsteamanuensis s.l.hauger@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi
Heiervang, Kristin Sverdvik Forsker k.s.heiervang@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Marieke A. Helmich Helmich, Marieke A. Postdoktor m.a.helmich@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, psykoterapi, dynamical systems, ecological momentary assessment (EMA), intensive longitudinal data, time series, data analysis, Complex Systems, Affect, idiographic research, symptom change
Bilde av Beate Helmikstøl Helmikstøl, Beate Ph.d.-kandidat beateben@student.sv.uio.no
Helstrup, Tore Professor emeritus tore.helstrup@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, hukommelse
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Ingalill Herstad Herstad, Ingalill Seniorkonsulent +47 22845238 ingalill.herstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Bilde av Jan Ole Hesselberg Hesselberg, Jan Ole Ph.d.-kandidat 90071673 janohes@student.sv.uio.no
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47 22845228 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Live Skow Hofgaard Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Arne Holen Holen, Arne Ph.d.-kandidat arne.holen@psykologi.uio.no
Bilde av Marianne Therese Smogeli Holter Holter, Marianne Therese Smogeli Postdoktor +47 92405051 m.t.s.holter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Ingvil Laberg Holthe Holthe, Ingvil Laberg Ph.d.-kandidat, universitetslektor 41519056 i.l.holthe@psykologi.uio.no
Bilde av Ya-Ling Huang Huang, Ya-Ling Seniorkonsulent y.l.huang@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen profesjon, Inspera, Klage og begrunnelse
Bilde av Rene Jürgen Huster Huster, Rene Jürgen Professor +47 22845162 r.j.huster@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Hypher, Ruth Elizabeth Ph.d.-kandidat ruthehy@student.sv.uio.no
Bilde av Einar August Høgestøl Høgestøl, Einar August Førsteamanuensis 41108981 e.a.hogestol@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi, Genetikk
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Henrik Børsting Jacobsen Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristine  Jacobsen Jacobsen, Kristine Rådgiver 22 84 52 74 kristine.jacobsen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon