English version of this page

Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 225
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Svein Mossige Mossige, Svein Professor emeritus +47 22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Athanasia Monika Mowinckel Mowinckel, Athanasia Monika Forsker / Prosjekt koordinator +47 22845022 a.m.mowinckel@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Anica Munir Munir, Anica Seniorkonsulent +47 22845244 +47-40141039 anica.munir@psykologi.uio.no praksis og klinisk ferdighetstrening, Undervisningsplanlegging
Bilde av Nisma Mælum Mælum, Nisma Rådgiver +47 22845274 nisma.maelum@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Hilde Eileen Nafstad Nafstad, Hilde Eileen Professor emeritus +47 92421444 h.e.nafstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Erik Nakkerud Nakkerud, Erik Stipendiat 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Miljøpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Henrik Natvig Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47 22845177 +47 99798400 henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Ragnhild Bang Nes Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis II 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hedda Ness Ness, Hedda Stipendiat hedda.ness@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Mija Nikolaisen Nikolaisen, Mija Rådgiver +47 22844687 mija.nikolaisen@psykologi.uio.no Personalkonsulent
Bilde av Helene Amundsen Nissen-Lie Nissen-Lie, Helene Amundsen Førsteamanuensis +47 22845949 +4799737309 99737309 h.a.nissen-lie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Magnus Nordmo Nordmo, Magnus Stipendiat magnus.nordmo@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Lars Nyberg Nyberg, Lars Professor II +46 70 609 27 75 lars.nyberg@umu.se Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Malin Elisabeth Olofsson Olofsson, Malin Elisabeth Stipendiat +47 22855547 m.e.olofsson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Reidar Ommundsen Ommundsen, Reidar Professor emeritus reidar.ommundsen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi
Bilde av Kristianne Stigsdatter Ovenstad Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Geir Overskeid Overskeid, Geir Professor +47 22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Didac Vidal Piñeiro Piñeiro, Didac Vidal Forsker +47 22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Claire Prendergast Prendergast, Claire Stipendiat claire.prendergast@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sabine Raeder Raeder, Sabine Professor +47 22845121 sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Liisa Raud Raud, Liisa +47 22845137 liisa.raud@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Deborah Reas Reas, Deborah Førsteamanuensis deborah.reas@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi