Personer - Side 6

Søk etter ansatte og studenter

Personer 126 - 150 av 214
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Linn Christin Bonaventure Norbom Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Magnus Nordmo Nordmo, Magnus Stipendiat magnus.nordmo@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Lars Nyberg Nyberg, Lars Professor II +46 70 609 27 75 lars.nyberg@umu.se Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47-22845156 41291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Malin Elisabeth Olofsson Olofsson, Malin Elisabeth Stipendiat +47-22855547 m.e.olofsson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Reidar Ommundsen Ommundsen, Reidar Professor emeritus reidar.ommundsen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi
Bilde av Kristianne Stigsdatter Ovenstad Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Geir Overskeid Overskeid, Geir Professor +47-22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Didac Vidal Piñeiro Piñeiro, Didac Vidal Forsker +47-22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Professor +47-22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Claire Prendergast Prendergast, Claire Stipendiat claire.prendergast@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Lin Prøitz Prøitz, Lin Forsker +47-22845161 +47-97986897 lin.proitz@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sabine Raeder Raeder, Sabine Professor +47-22845121 sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Liisa Raud Raud, Liisa Stipendiat +47 228 45137 liisa.raud@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Deborah Lynn Reas Reas, Deborah Lynn Førsteamanuensis II +47-23 01 63 23 deborah.lynn.reas@ous-hf.no deborah.reas@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi
Bilde av Rolf Reber Reber, Rolf Professor +47-22845186 rolf.reber@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sissel Reichelt Reichelt, Sissel Professor emeritus 97 08 14 26 sissel.reichelt@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Ivar Reinvang Reinvang, Ivar Professor emeritus ivar.reinvang@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Silje Endresen Reme Reme, Silje Endresen Professor +47-22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av James Michael Roe Roe, James Michael Stipendiat j.m.roe@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Katrina Roen Roen, Katrina Professor II +47-22845018 katrina.roen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Erling Rognli Rognli, Erling Stipendiat erling.rognli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Jaroslav Rokicki Rokicki, Jaroslav Postdoktor jaroslav.rokicki@psykologi.uio.no
Bilde av Bjørn Rishovd Rund Rund, Bjørn Rishovd Professor +47-22845247 +47-95778094 b.r.rund@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og psykopatologi