Personer med emneord «kvantitativ metode»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jørgen Bølstad Bølstad, Jørgen Førsteamanuensis +47 97167242 jorgen.bolstad@stv.uio.no Komparativ politikk, Demokrati, Politisk psykologi, Valgadferd, Offentlig opinion, Bayesiansk statistikk, Kvantitativ metode, Årsaksslutninger
Bilde av Trude  Lappegard Lappegard, Trude Professor 91861717 91861717 trude.lappegard@sosgeo.uio.no Familie og livsløp, demografi, likestilling, kvantitativ metode
Bilde av Bjørn Høyland Høyland, Bjørn Professor bjorn.hoyland@stv.uio.no Komparativ politikk, Kvantitativ metode, EU, Europaparlamentet, Parlamentarisme
Gundersen, Aleksander Bjørge Stipendiat a.b.gundersen@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kvantitativ metode
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Dale, Maria Teresa Grønning Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Liva Jenny Martinussen Martinussen, Liva Jenny Stipendiat l.j.martinussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Kvantitativ metode, utdanning, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Stipendiat 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode, Rus
Bilde av Agnes Fauske Fauske, Agnes Stipendiat 41675331 agnes.fauske@sosgeo.uio.no Sosiologi, Familie, Demografi, Kvantitativ metode, Kjønn og familie
Lillehagen, Mats Eirik Postdoktor m.e.lillehagen@sosgeo.uio.no sosiologi, ulikhet, rus, innvandring, avvik, kvantitativ metode, demografi, naturalisme, sosialfilosofi
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47 22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by, delingsmobilitet, bildeling, reisevaner, kvantitativ metode
Bilde av Michael James Frith Frith, Michael James Postdoktor m.j.frith@sosgeo.uio.no Kriminalitet, Kriminologi, Romlig analyse, Tidsserieanalyse, Nettverksanalyse, Valgmodellering, Kvantitativ metode
Bilde av Torkild Hovde Lyngstad Lyngstad, Torkild Hovde Professor +47 22844573 +4792647880 t.h.lyngstad@sosgeo.uio.no Sosiologi, demografi, kvantitativ metode, kriminologi, data science
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47 22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus, Sosial ulikhet
Bilde av Janna Bergsvik Bergsvik, Janna Ph.d.-kandidat jbk@ssb.no Familie og livsløp, Familiepolitikk, Demografi, Kvantitativ metode
Bilde av Synøve Nygaard Andersen Andersen, Synøve Nygaard Postdoktor +47 22858617 s.n.andersen@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Straff og fengsler, Kvantitativ metode
Bilde av Ruth Eva Jørgensen Jørgensen, Ruth Eva Stipendiat 41085511 r.e.jorgensen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, likestilling, Familie og livsløp, Kvantitativ metode
Bilde av Lars Roar Frøyland Frøyland, Lars Roar Ph.d.-kandidat 91310076 lrfroy@oslomet.no Vold, ungdom, Kvantitativ metode