Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 536
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mikkel Gandil Gandil, Mikkel Postdoktor +4528736769 mikkel.gandil@econ.uio.no Utdanningsøkonomi, sosial mobilitet, anvendt mikroøkonometri, byøkonomi
Bilde av Jemima Garcia-Godos Garcia-Godos, Jemima Førsteamanuensis +47 22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsstudier, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning, Politisk Geografi, Latin-Amerika, Menneskerettigheter, Post-konflikt samfunn
Bilde av Cloé Garnache Garnache, Cloé Postdoktor cloe.garnache@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment, Economic Policy
Gashi, Liridona Stipendiat liridona.gashi@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Sosiologi
Bilde av Scott Gates Gates, Scott Professor +47 22841654 scott.gates@stv.uio.no Internasjonal politikk, Borgerkrig, democratization, Offentlig politikk og administrasjon, Spillteori
Bilde av Paul Wenzel Geissler Geissler, Paul Wenzel Professor +47 22857579 p.w.geissler@sai.uio.no Vitenskapsantropologi, medisinsk antropologi, sosial endring, politisk økonomi, historisk antropologi, hukommelse, tid, Afrika, Kenya, Tanzania, Arktis, Svalbard
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, byplanlegging, Geopolitikk, Ukraina
Bilde av Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47 22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Claire Godet Godet, Claire Stipendiat +47 22 85 88 67 claire.godet@arena.uio.no
Bilde av Harald  Goldstein Goldstein, Harald Førsteamanuensis emeritus +47-22855136 h.e.goldstein@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Irmelin Gram-Hanssen Gram-Hanssen, Irmelin Stipendiat +47-22857739 +47-98354428 irmelin.gram-hanssen@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Arktis, Urfolk, Transformasjon, Narrativer
Bilde av Martine Greek Greek, Martine Førstelektor +47 22854253 Kontor: +47 22855154 Mobil: +47 48126488 martine.greek@sai.uio.no Økonomisk antropologi, Politisk antropologi, Nyliberalisme, Staten, Infrastruktur, Mapuche
Bilde av Carl-Erik Grenness Grenness, Carl-Erik Professor emeritus +47 22845197 +47 91374394 c.e.grenness@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Håkon Grydeland Grydeland, Håkon Forsker +47 22845067 hakon.grydeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Grønning Dale, Maria Teresa Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Magnus Gulbrandsen Gulbrandsen, Magnus Professor +47 22841621 magnugul@ulrik.uio.no Forskningspolitikk, Innovasjon, Vitenskaps- og teknologihistorie, Universitet-industrirelasjoner og kommersialisering
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor emeritus +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Kristin Gustavson Gustavson, Kristin Førsteamanuensis II 21 07 83 13 kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Marcus Hagedorn Hagedorn, Marcus Professor +47 22845576 marcus.hagedorn@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi, Offentlig økonomi, Politisk økonomi, Penger kreditt og finans
Bilde av Anniken Hagelund Hagelund, Anniken Instituttleder +47 22858470 anniken.hagelund@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat, Makt-identitet-politikk, Internasjonal migrasjon, sykefravær
Bilde av Thomas Hagen Hagen, Thomas Forsker +47 22845226 thomas.hagen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap