Vitenskapelig ansatte - Side 6

Personer 126 - 150 av 555
Navn Telefon E-post Emneord
Frederiksen, Martin Demant Postdoktor m.d.frederiksen@sai.uio.no Urban Studies, Time and Materiality, Organized Crime, Youth and Subcultures, Meaninglessness and Absence, Migration and Tourism, Caucasus and the Balkans
Bilde av Ingrid Funderud Funderud, Ingrid Postdoktor +47-22845105 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Inger Furseth Furseth, Inger Professor +47-22858299 inger.furseth@sosgeo.uio.no Sosiologi, Religionssosiologi, Sosiale Bevegelser, Migrasjon, Kjønn
Bilde av Finn Førsund Førsund, Finn Professor emeritus +47 22855132 finn.forsund@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø
Bilde av Laura Maria Führer Führer, Laura Maria Stipendiat l.m.fuehrer@sosgeo.uio.no Migrasjon, Rasisme, Identitet, Hvithet, Feministisk teori, Norge, Arabisk, Sosiologi
Bilde av Elisabeth L'orange Fürst Fürst, Elisabeth L'orange Professor emerita 22858316 41645192 e.l.furst@sai.uio.no Kjønn, Kropp, Feministisk teori, Medisinsk antropologi, Vitenskapsteori, Norden, Moldova
Bilde av Mikkel Gandil Gandil, Mikkel Postdoktor +4528736769 mikkel.gandil@econ.uio.no Utdanningsøkonomi, sosial mobilitet, anvendt mikroøkonometri, byøkonomi
Bilde av Jemima Garcia-Godos Garcia-Godos, Jemima Førsteamanuensis +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsstudier, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning, Politisk Geografi, Latin-Amerika, Menneskerettigheter, Post-konflikt samfunn
Bilde av Cloé Garnache Garnache, Cloé Postdoktor cloe.garnache@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment, Economic Policy
Gashi, Liridona Stipendiat liridona.gashi@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Sosiologi
Bilde av Scott Gates Gates, Scott Professor +47-22841654 scott.gates@stv.uio.no Internasjonal politikk, Borgerkrig, democratization, Offentlig politikk og administrasjon, Spillteori
Bilde av Paul Wenzel Geissler Geissler, Paul Wenzel Professor +47-22857579 p.w.geissler@sai.uio.no Vitenskapsantropologi, medisinsk antropologi, sosial endring, politisk økonomi, historisk antropologi, hukommelse, tid, Afrika, Kenya, Tanzania, Arktis, Svalbard
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, byplanlegging, Geopolitikk, Ukraina
Bilde av Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47-22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Haakon Gjerløw Gjerløw, Haakon haakon.gjerlow@stv.uio.no Komparativ politikk, Politisk økonomi, Kvantitativ metode
Bilde av Hans Rasmus Glomsrud Glomsrud, Hans Rasmus Universitetslektor +47-22859008 +47-48271848 h.r.glomsrud@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, kommune
Bilde av Claire Godet Godet, Claire Stipendiat +47 22 85 88 67 claire.godet@arena.uio.no
Bilde av Harald  Goldstein Goldstein, Harald Førsteamanuensis emeritus +47-22855136 h.e.goldstein@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Jakoba Sraml Gonzalez Gonzalez, Jakoba Sraml Forsker +47-22841660 j.s.gonzalez@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonsprosesser, Kreativitet, Innovasjon og kreativitet under vanskelige forhold
Bilde av Irmelin Gram-Hanssen Gram-Hanssen, Irmelin Stipendiat +47-22857739 +47-98354428 irmelin.gram-hanssen@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Arktis, Urfolk, Transformasjon, Narrativer
Bilde av Martine Greek Greek, Martine Førstelektor +47-22854253 Kontor: +47 22855154 Mobil: +47 48126488 martine.greek@sai.uio.no Økonomisk antropologi, Politisk antropologi, Nyliberalisme, Staten, Infrastruktur, Mapuche
Bilde av Carl-Erik Grenness Grenness, Carl-Erik Professor emeritus +47-22845197 +47-91374394 c.e.grenness@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Lena Gross Gross, Lena Stipendiat lena.gross@sai.uio.no Miljø, Makt, Ressursforvaltning, Canada, Grønland, Norge, Kjønn, Psykologisk antropologi, Rus, Skeiv teori, Kolonialisme, politisk økologi
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi