Personer med emneord «Nevropsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Maria Stylianou Korsnes Korsnes, Maria Stylianou Professor II m.s.korsnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi, Nevropsykologi, Nevrovitenskap
Bilde av Ivan Maximov Maximov, Ivan Postdoktor ivan.maximov@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Verónica Mäki-Marttunen Mäki-Marttunen, Verónica veronica.maki-marttunen@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Reinbold, Céline Sonja Postdoktor +47 22845609 c.s.reinbold@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, genetics
Bilde av Anne-Kristine Schanke Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Maria Stavrinou Stavrinou, Maria maria.stavrinou@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Øystein Sørensen Sørensen, Øystein Førsteamanuensis +47 22851148 +47 98806283 oystein.sorensen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Statistisk analyse, Metode, programvare, Databehandling, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Yunpeng Wang Wang, Yunpeng Førsteamanuensis yunpeng.wang@psykologi.uio.no Nevropsykologi, Nevrovitenskap, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Merete Glenne Øie Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 +4740889007 +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi