Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 76 - 100 av 749
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingvill Nygård Bojer Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47-22859849 +47-47278283 i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Jørgen Bollingmo Bollingmo, Jørgen Konsulent +47-22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp, Disputas
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Nicolai Topstad Borgen Borgen, Nicolai Topstad Postdoktor +47-22855248 n.t.borgen@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosiologi, Arbeid og velferd, Inntekt
Bilde av Solveig Topstad Borgen Borgen, Solveig Topstad Stipendiat +47-22845941 s.t.borgen@sosgeo.uio.no Etnisk segregering, Utdanning, Sosiologi
Bilde av Vera Sofie Borgen Skjetne Borgen Skjetne, Vera Sofie Student +47 22 85 87 38 vsskjetn@student.sv.uio.no Migrasjon, EUs Felles utenriks- og sikkerhetspolitikk, Internasjonale relasjoner, Likestillingspolitikk, Feministisk teori
Bilde av Øivind Bratberg Bratberg, Øivind Førstelektor +47-22855168 +47-97625415 oivind.bratberg@stv.uio.no Komparativ politikk, Kvalitativ metode, Storbritannia, sosialdemokrati
Bilde av Tom  Bratrud Bratrud, Tom Førstelektor Kontor: +47 22855105 Mobil: +47 99457861 tom.bratrud@sai.uio.no Melanesia, Oseania, Vanuatu, Verdensbilder, sosial organisasjon, endring, religion, kristendom, moralitet, Verdier
Bilde av Ola Bratseth Bratseth, Ola Rådgiver +47-22841623 +47-90188948 ola.bratseth@sv.uio.no Forskningsfond, Forskningsrådet, Kontrakter, Kontrollprogram, Ekstern finansiering, EU
Braut-Hegghammer, Målfrid Førsteamanuensis +47-22856607 malfrid.braut-hegghammer@stv.uio.no Nord-Korea, Atomenergi, Sikkerhetspolitikk, kjernevåpen
Bilde av Kjell Arne Brekke Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 48295384 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi
Bilde av Timothy John Brennen Brennen, Timothy John Professor +47-22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Tuva Beyer Broch Broch, Tuva Beyer Førstelektor t.b.broch@sai.uio.no Psykologisk antropologi, personsentrert etnografi, emosjoner, ulikhet, natur/friluftsliv, barn og unge/oppvekst, Norge (Oslo), USA
Bilde av Grete Brochmann Brochmann, Grete Professor +47-22858336 99278730 grete.brochmann@sosgeo.uio.no Sosiologi, Internasjonal migrasjon, Velferdsstat
Bilde av Rogers Brubaker Brubaker, Rogers Professor II
Bilde av Stine Bruland Bruland, Stine Rådgiver +47-22841600 stine.bruland@tik.uio.no
Bilde av Stein Bråten Bråten, Stein Professor emeritus s.l.braten@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Tine Elisabeth Johnsen Brøgger Brøgger, Tine Elisabeth Johnsen Stipendiat 22 85 88 19 t.e.j.brogger@arena.uio.no EU, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk
Bilde av Jonas Kure Buer Buer, Jonas Kure +47-22858262 40453367 j.k.buer@sai.uio.no Norge, Japan, medisinsk antropologi, legemidler, sykdom, klinisk kommunikasjon
Bilde av Lars Böcker Böcker, Lars Postdoktor lars.bocker@sosgeo.uio.no Byutvikling
Bilde av Ragnhild  Bø Bø , Ragnhild Postdoktor 41904595 ragnhild.bo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Birgitte Bøgh-Olsen Bøgh-Olsen, Birgitte Kontorsjef +47-22845104 +47-92811013 birgitte.bogh-olsen@psykologi.uio.no Kontorsjef
Bilde av Jørgen Bølstad Bølstad, Jørgen Postdoktor +47-22858818 jorgen.bolstad@arena.uio.no EU, Europeisk integrasjon, Komparativ politikk, Offentlig politikk, Politisk økonomi, Finanskrise, Demokrati, Representasjon, Kvantitativ metode
Cadorin, Nina Maureen Stipendiat n.m.cadorin@stv.uio.no