English version of this page

Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 76 - 100 av 974
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Manudeep Bhuller Bhuller, Manudeep Førsteamanuensis +47 22845973 manudeep.bhuller@econ.uio.no Arbeidsmarkedsøkonomi, Utdanningsøkonomi, Analyser av kriminalitet
Bilde av Konstantin Biehl Biehl, Konstantin Stipendiat konstantin.biehl@sai.uio.no Kenya, Aspergillus flavuss, Mugginfeksjoner, Folkehelse, Hungersnød, Underernæring
Bilde av Marianne Skogbrott Birkeland Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Monika Birkeland Birkeland, Monika Rådgiver monika.birkeland@stv.uio.no
Bilde av Gunn Elisabeth Birkelund Birkelund, Gunn Elisabeth Professor g.e.birkelund@dnva.no
Bilde av Simon Roland Birkvad Birkvad, Simon Roland Stipendiat s.r.birkvad@sosgeo.uio.no Statsborgerskap, medborgerskap, Migrasjon, Innvandring, integrering
Bilde av Tore Bjørgo Bjørgo, Tore Senterleder og professor +47-22845850 tore.bjorgo@c-rex.uio.no Ekstremisme, Forebygging, Hatkriminalitet
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Førstelektor +47 22855610 +47 96647276 r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Solveig Bjørkholt Bjørkholt, Solveig Stipendiat solveig.bjorkholt@stv.uio.no
Bilde av Cato Bjørkli Bjørkli, Cato Førsteamanuensis +47 22845227 cato.bjorkli@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Roald Arild Bjørklund Bjørklund, Roald Arild +47 22845173 r.a.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Tor Bjørklund Bjørklund, Tor tor.bjorklund@stv.uio.no Komparativ politikk, Folkeavstemning, Valg, Innvandring, Høyreradikale partier, Nordic
Bilde av Ludvig Daae Bjørndal Bjørndal, Ludvig Daae Stipendiat l.d.bjorndal@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA, Genetikk, livskvalitet, wellbeing, Vitnepsykologi
Bilde av Frida Bjørneseth Bjørneseth, Frida Ph.d.-kandidat frib@nupi.no Utvikling, Bistand, NGOer, Religion, Etiopia, Øst-Afrika
Bilde av Vegar Bjørnshagen Bjørnshagen, Vegar Ph.d.-kandidat vegarbj@student.sv.uio.no
Bilde av Per-Ole Bjørnstad Bjørnstad, Per-Ole Overingeniør +47 22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bilde av Ida Weseth Bjøru Bjøru, Ida Weseth Kontorsjef +47 22857680 +47 95203859 i.w.bjoru@stv.uio.no Budsjett, Ledelse, Personalledelse, Årsplan, Rekruttering
Bilde av Rolv Mikkel Blakar Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Alejandro Omar Blenkmann Blenkmann, Alejandro Omar Forsker a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Kenneth Bo Nielsen Bo Nielsen, Kenneth Førsteamanuensis +47 22858856 +47 94540319 k.b.nielsen@sai.uio.no India, Sosiale bevegelser, Lovverk, Politikk, Kjønn
Bilde av Elin Lerum Boasson Boasson, Elin Lerum Professor +47 22841710 e.l.boasson@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Europeisering, Europeisk Integrering, Institusjonell teori, Klimapolitikk, Energipolitikk
Bilde av Hein Bodahl Bodahl, Hein Senioringeniør +47 22855333 +47 40921015 hein@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Bodorkos Friedman, Barbara Avdelingsleder +47 22845017 +47 92137107 +4792137107 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Henrik Boe Boe, Henrik Overingeniør RITMO 22845888 +4797988013 henrik.boe@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, IKT, Innkjøp, Lokal-IT, Mac, IT-drift
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde hilde.bojer@econ.uio.no Samfunnsøkonomi