English version of this page

Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 76 - 100 av 758
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elin Lerum Boasson Boasson, Elin Lerum Førsteamanuensis +47-22841710 e.l.boasson@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Europeisering, Europeisk Integrering, Institusjonell teori, Klimapolitikk, Energipolitikk
Bilde av Hein Bodahl Bodahl, Hein Senioringeniør +47-22855110 +47-40921015 hein@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde Professor emeritus hilde.bojer@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Ingvill Nygård Bojer Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47-22859849 +47-47278283 i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Jørgen Bollingmo Bollingmo, Jørgen Førstekonsulent +47-22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 +4792094699 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Nicolai Topstad Borgen Borgen, Nicolai Topstad Postdoktor +47-22855248 n.t.borgen@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosiologi, Arbeid og velferd, Inntekt
Bilde av Solveig Topstad Borgen Borgen, Solveig Topstad Stipendiat +47-22845941 s.t.borgen@sosgeo.uio.no Etnisk segregering, Utdanning, Sosiologi
Bilde av Øivind Bratberg Bratberg, Øivind Førstelektor +47-22855168 +47-97625415 oivind.bratberg@stv.uio.no
Bilde av Ola Bratseth Bratseth, Ola Rådgiver +47-22841623 +47-90188948 ola.bratseth@sv.uio.no Forskningsfond, Forskningsrådet, Kontrakter, Kontrollprogram, Ekstern finansiering, EU
Bilde av Målfrid Braut-Hegghammer Braut-Hegghammer, Målfrid Førsteamanuensis +47-22856607 malfrid.braut-hegghammer@stv.uio.no Nord-Korea, Atomenergi, Sikkerhetspolitikk, kjernevåpen
Bilde av Kjell Arne Brekke Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 48295384 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi
Bilde av Timothy John Brennen Brennen, Timothy John Professor +47-22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Tuva Beyer  Broch Broch, Tuva Beyer Førstelektor t.b.broch@sai.uio.no Psykologisk antropologi, personsentrert etnografi, emosjoner, ulikhet, natur/friluftsliv, barn og unge/oppvekst, Norge (Oslo), USA
Bilde av Grete Brochmann Brochmann, Grete Professor +47-22858336 99278730 grete.brochmann@sosgeo.uio.no Sosiologi, Internasjonal migrasjon, Velferdsstat
Bilde av Rogers Brubaker Brubaker, Rogers Professor II
Bilde av Stine Bruland Bruland, Stine Rådgiver +47-22841601 stine.bruland@tik.uio.no
Bruusgaard, Kristin Ven Postdoktor +47-22856107 k.v.bruusgaard@stv.uio.no Sikkerhetspolitikk, Internasjonal politikk, kjernevåpen, Konflikt, Russland
Bilde av Stein Bråten Bråten, Stein Professor emeritus s.l.braten@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Anne Cecilie Sjøli Bråthen Bråthen, Anne Cecilie Sjøli Postdoktor +47-22845094 a.c.s.brathen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Tine Elisabeth Johnsen Brøgger Brøgger, Tine Elisabeth Johnsen Stipendiat 22 85 88 19 t.e.j.brogger@arena.uio.no EU, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk
Bilde av Jonas Kure Buer Buer, Jonas Kure Postdoktor +47-22858262 +4740453367 j.k.buer@sai.uio.no Medisinsk antropologi, legemidler, sykdom, kunnskap
Bilde av Markus Bugge Bugge, Markus Førsteamanuensis +47-97665242 markus.bugge@tik.uio.no Innovasjon, innovasjonssystemer, innovasjonspolitikk, omstilling, utfordringsdrevet innovasjon, økonomisk geografi, innovasjon i offentlig sektor, digitalisering, bioøkonomi, indikatorer
Bilde av Haldor Byrkjeflot Byrkjeflot, Haldor Professor +47-22858433 +47-90657112 haldor.byrkjeflot@sosgeo.uio.no Demokrati, Makt-Identitet-Politikk, Organisasjon-arbeid-ledelse, Komparative reformer, Omdømme og tillit