English version of this page

Personer - Side 4

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 76 - 100 av 838
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Roald Bjørklund Bjørklund, Roald Professor +47 22845173 +47 90836386 roald.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Tor Bjørklund Bjørklund, Tor Professor emeritus tor.bjorklund@stv.uio.no Komparativ politikk, Folkeavstemning, Valg, Innvandring, Høyreradikale partier, Nordic
Bilde av Frida Bjørneseth Bjørneseth, Frida Ph.d.-kandidat frib@nupi.no Utvikling, Bistand, NGOer, Religion, Etiopia, Øst-Afrika
Bilde av Amund Bjørnevik Bjørnevik, Amund Konsulent amund.bjornevik@sv.uio.no Infosenter
Bilde av Vegar Bjørnshagen Bjørnshagen, Vegar Ph.d.-kandidat vegarbj@student.sv.uio.no
Bilde av Per Ole Bjørnstad Bjørnstad, Per Ole Overingeniør +47 22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bilde av Erik Bjørnstad Engblad Bjørnstad Engblad, Erik Rådgiver 99010787 e.b.engblad@sai.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Pressekontakt, Kommunikasjon
Bjøru, Ida Weseth Kontorsjef (i permisjon)
Bilde av Rolv Mikkel Blakar Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Alejandro Omar Blenkmann Blenkmann, Alejandro Omar Forsker a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Blix Hjelle, Karoline Stipendiat k.b.hjelle@sosgeo.uio.no
Bilde av Kenneth Bo Nielsen Bo Nielsen, Kenneth Førsteamanuensis +47 22858856 +47 94540319 k.b.nielsen@sai.uio.no India, Sosiale bevegelser, Lovverk, Politikk, Kjønn
Bilde av Elin Lerum Boasson Boasson, Elin Lerum Førsteamanuensis +47 22841710 e.l.boasson@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Europeisering, Europeisk Integrering, Institusjonell teori, Klimapolitikk, Energipolitikk
Bilde av Hein Bodahl Bodahl, Hein Senioringeniør +47 22855110 +47 40921015 hein@sv.uio.no IT-tjenester
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde Professor emeritus hilde.bojer@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Ingvill Nygård Bojer Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47 22859849 +47 47278283 i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Jørgen Bollingmo Bollingmo, Jørgen Seniorkonsulent +47 22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47 22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Ida Maria Henriksen Borgen Borgen, Ida Maria Henriksen Ph.D- kandidat imborgen@student.sv.uio.no
Bilde av Solveig Topstad Borgen Borgen, Solveig Topstad Stipendiat +47 22845941 s.t.borgen@sosgeo.uio.no Etnisk segregering, Utdanning, Sosiologi
Bilde av Øivind Bratberg Bratberg, Øivind Førstelektor +47 22855168 +47 97625415 oivind.bratberg@stv.uio.no
Bilde av Målfrid Braut-Hegghammer Braut-Hegghammer, Målfrid Professor +47 22856607 malfrid.braut-hegghammer@stv.uio.no Nord-Korea, Atomenergi, Sikkerhetspolitikk, kjernevåpen
Bilde av Kjell Arne Brekke Brekke, Kjell Arne Professor +47 22841169 +4748295384 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Timothy John Brennen Brennen, Timothy John Professor +47 22855212 +47 92864881 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap