Postdoktorer og forskere

Personer 1 - 12 av 12
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Synøve Nygaard Andersen Andersen, Synøve Nygaard Postdoktor +47 22858617 s.n.andersen@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Straff og fengsler, Kvantitativ metode
Ayorech, Ziada Forsker ziada.ayorech@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Genetikk
Bilde av Laura Cortès Garcìa Cortès Garcìa, Laura Postdoktor l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Espen Moen Eilertsen Eilertsen, Espen Moen Postdoktor e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Lia Ferschmann Ferschmann, Lia Postdoktor +47 22845983 lia.ferschmann@psykologi.uio.no PROMENTA, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, MRI, utvikling
Bilde av Rosa Catherine Gillespie Cheesman Gillespie Cheesman, Rosa Catherine Postdoktor r.c.g.cheesman@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av E. F. Haghish Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Bilde av Michal Kozák Kozák, Michal Postdoktor michal.kozak@psykologi.uio.no Sosiologi, Statistikk, Metode
Bilde av Ruben Rodriguez Cano Rodriguez Cano, Ruben r.r.cano@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Ruspolitikk
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi