Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Brønstad, Petter Førstekonsulent +47 22854815 petter.bronstad@econ.uio.no Inspera, Canvas, Leganto, Eksamen, Klage og begrunnelse, Klagesensur, Begrunnelser, Facebook, Vortex, Ekspedisjon, RT
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47 22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Enger, Tone Seniorkonsulent +47 22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Foss, Vibecke Rådgiver vibecke.foss@sv.uio.no Eksamen, FS
Hals, Gro Hauki Seniorkonsulent +47 22856263 g.h.hals@sv.uio.no Eksamen, Vitnemål, Eksamensvakter, Sensur FS, Fjerde forsøk
Huglen, Kristina I permisjon frem til 2022 Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Langeid, Brita Rådgiver +47 22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Adm. studieleder, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen
Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Stark, Audrey Seniorkonsulent +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Opptak master, Studiestart
Talleraas, Marie Johanne Seniorkonsulent +47 22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi
Øwre, Linn Kristin Dedekam Konsulent +47 22855149 l.k.d.owre@econ.uio.no Innkjøp, Ekspedisjon, Eksamen, Studieadministrasjon