Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Sebastian Tørnvall Førstekonsulent +47-22845595 s.t.andersen@sosgeo.uio.no Studiekonsulent master, Sosiologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak master
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47-22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Enger, Tone Seniorkonsulent +47-22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Utveksling, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning
Hals, Gro Hauki Seniorkonsulent +47-22856263 g.h.hals@sv.uio.no Eksamen, Vitnemål, Eksamensvakter, Sensur FS, Fjerde forsøk
Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis, Canvas, Fronter, Digital eksamen
Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Bachelor, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Samfunnsgeografi, Studieadministrasjon
Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Eksamen, Utviklingsstudier, Samfunnsgeografi, Studieveiledning, Cristin
Omberg, Hilde (i permisjon) Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Fronter
Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak, Studieveiledning, Samfunnsgeografi, Studiekonsulent master, Human Geography
Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Kultur og kommunikasjon, Studieadministrasjon
Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen
Vik, Elisabeth Studiekonsulent +47-22854412 elisabeth.vik@sai.uio.no Studieadministrasjon Masterprogrammet, Undervisning, Eksamen, Tilrettelegging, Alumniforeningen, Arbeidslivsrelevans
Wold, Sigrid Fremmerlid Førstekonsulent +47 22 84 50 00 / 22 84 44 04 s.f.wold@psykologi.uio.no Admin, Eksamen, Profesjon