Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 17 av 17
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tore Bjørgo Bjørgo, Tore Senterleder og professor +47-22845850 tore.bjorgo@c-rex.uio.no Ekstremisme, Forebygging, Hatkriminalitet
Bilde av Tamta Gelashvili Gelashvili, Tamta Stipendiat tamta.gelashvili@stv.uio.no Nasjonalisme, Høyreekstremisme, Sosiale bevegelser, protest
Bilde av Håvard Haugstvedt Haugstvedt, Håvard Forsker havard.haugstvedt@c-rex.uio.no
Bilde av Nina Høy-Petersen Høy-Petersen, Nina Stipendiat (permisjon) nina.hoy-petersen@c-rex.uio.no
Bilde av Anders Ravik Jupskås Jupskås, Anders Ravik Nestleder +47 22 85 76 42 a.r.jupskas@c-rex.uio.no Komparativ politikk, Ekstremisme, Valg og Demokrati, Politiske partier
Bilde av Katherine Kondor Kondor, Katherine Postdoktor katherine.kondor@stv.uio.no
Bilde av Nathaniël Kunkeler Kunkeler, Nathaniël Postdoktor nathanik@c-rex.uio.no
Bilde av Graham David Macklin Macklin, Graham David Postdoktor +47-22854208 g.d.macklin@c-rex.uio.no
Bilde av Astrid-Kristine Hauge Rambøl Rambøl, Astrid-Kristine Hauge a.k.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Jacob Aasland Ravndal Ravndal, Jacob Aasland Postdoktor +47-22855167 99615149 j.a.ravndal@c-rex.uio.no Terrorisme, Politisk Vold, Ekstremisme, Høyreekstremisme, Venstreekstremisme, Sikkerhetspolitikk, Etterretning
Bilde av Kacper Rekawek Rekawek, Kacper Postdoktor kacper.rekawek@c-rex.uio.no
Bilde av Zuzanna Roslonska Roslonska, Zuzanna Stipendiat zuzanna.roslonska@c-rex.uio.no Antisemittisme, Ekstremisme, Terrorisme, Nasjonalisme, Kjønn, historie
Segers, Iris Beau Forsker i.b.segers@c-rex.uio.no
Solheim, Øyvind Bugge Postdoktor 40228565 o.b.solheim@c-rex.uio.no Høyreekstremisme, Sosiale medier, Terrorisme, Innvandring, Stordata, Tekstanalyse
Tandberg, Charlotte Vitenskapelig assistent charlotte.tandberg@c-rex.uio.no
Bilde av Cathrine Thorleifsson Thorleifsson, Cathrine Forsker 93094503 c.m.thorleifsson@c-rex.uio.no Politisk Antropologi, Nasjonalisme, Identitet, Migrasjon, Grenser
Bilde av Madeleine Thorstensen Thorstensen, Madeleine Vitenskapelig assistent madeleine.thorstensen@c-rex.uio.no