Programrådet for samfunnsgeografi

Navn  
Jemima Garcia-Godos Leder, undervisningsleder
Hege Knutsen Forskningsleder og programleder PhD
David Jordhus-Lier Fast vitenskapelig ansatt [permisjon august 2022-desember 2023]
Bjørnar Sæther Fast vitenskapelig ansatt
Michael Gentile Vararepresentant for fast vitenskapelig ansatte
Andrea Nightingale Vararepresentant for fast vitenskapelig ansatte
Sverre Herstad Vararepresentant for fast vitenskapelig ansatte
Armine Bagiyan Midlertidig vitenskapelig ansatt
Marieke Elisabeth van der Star Vararepresentant for midlertidig vitenskapelig ansatte
Love Borgejordet Studentrepresentant 
Ole Jacob Pihl Giæver Studentrepresentant

Sekretær: Maren Ringstad.

Publisert 11. aug. 2010 13:52 - Sist endret 7. okt. 2022 11:07