Personer med emneord «Undervisning»

Navn Telefon E-post Emneord
Akerholt, Line Nybakk Universitetsbibliotekar +47 22856522 +47 95880018 (mob) l.n.akerholt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Canvas, Leganto, Astronomisamlingene, Observatoriet, Spesialsamlinger
Andersen, Tormod Universitetsbibliotekar tormod.andersen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Rettskilder, Litteratursøk, Kurs
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Universitetsbibliotekar +47 22859306 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs, Forskningsdata, Veiledning, Samlinger, DataverseNO
Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Psykologi, Forskningsstøtte
Brandsæter, Signe Marie Universitetsbibliotekar +47 22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Bibliotek, Litteraturvitenskap, Medievitenskap, Undervisning
Brataas, Gøril Stipendiat goril.brataas@ils.uio.no Norskdidaktikk, Lærerutdanning, Lærerutdanningsforskning, Veiledning, Fagdidaktikk, Undervisning, Klasseromsforskning, Praksis
Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47 22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Publikumsarbeid, Undervisning
Casoli Uvsløkk, Julie Stipendiat j.c.uvslokk@ils.uio.no Engelsk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk, Fremmedspråkdidaktikk, Fransk fagdidaktikk, Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Skole, Undervisning, Interkulturell kompetanse
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Universitetsbibliotekar +47 22859709 +47 40471116 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Utvikling, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskning, Forskningsstøtte, Rettsteknologi, Bibliotekutvikling
Dragesæt Tomter, Håkon Andreas Vitenskapelig assistent h.a.d.tomter@econ.uio.no Digital assistent, Undervisning
Eikvar, Sissel Overingeniør sissel.eikvar@medisin.uio.no Laboratoriedrift, Molekylærbiologiske teknikker, Celledyrking, Basware, Proteinanalyse, Undervisning, Bakteriearbeid
Evans, Anna Kathinka Dalland Førstebibliotekar +47 22845577 +47 99018519 (mob) a.k.d.evans@ub.uio.no Bibliotek, Informatikkbiblioteket, Undervisning, Formidling
Flaten, Lars Andre Universitetsbibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk
Gadmar, Tone Charlotte Førstebibliotekar +47 45407871 (mob) t.c.gadmar@ub.uio.no Bibliotek, Fagsamling, Kjemi, Materialvitenskap, Livsvitenskap, Undervisning, Forskningsstøtte, Fagsider, SciFinder, Cristin, Søkeveiledning, Kildekritikk, Skolebesøk, Fagformidling, Science Fiction
Gjein, Gaute Konsulent gaute.gjein@medisin.uio.no Brukerstøtte, IKT og læring, Opplæring, Undervisning
Gregers, Tone Fredsvik Førstelektor, faglig leder KURT, utdanningsleder lektorprogrammet realfag 99697154 99697154 t.f.gregers@mn.uio.no Utdanningsutvikling, undervisning, formidling, pedagogikk,  fagdidaktikk, immunologi, cellebiologi, molekylærbiologi og vaksiner
Gullbekk, Eystein Førstebibliotekar +47 22854952 eystein.gullbekk@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Biblioteks- og informasjonsvitenskap, Tverrfaglighet
Helliesen, Kari Elisabeth Hovedbibliotekar +47 22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering, Undervisning
Hellum, Marit Synnøve Senioringeniør 93411652 m.s.hellum@medisin.uio.no Forskning, Undervisning, Forskningsstøtte, Laboratoriearbeid
Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent +47 22 85 76 39 (det er lettest å nå meg på e-post) m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Antikkens kultur, Honours-programmet, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, Emner
Husstad-Nedberg, Ane Universitetsbibliotekar +47 22859162 ane.husstad-nedberg@ub.uio.no Bibliotek, Korea, Øst-Asia, Sør-Asia, Sørøst-Asia, Veiledning, Undervisning
Kalvik, Skjalg Tønnessen Spesialbibliotekar +47 46789239 (mob) s.t.kalvik@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Lån, Rikshospitalet
Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 41206233 (mob) g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47 41294973 (mob) h.s.konestabo@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning
Korneliussen, Ann-Kristin Førstekonsulent +47 22855239 a.k.korneliussen@ifikk.uio.no Europeisk kultur, Ex.phil., Undervisning
Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Senter for Ibsen-studiers bibliotek, Den internasjonale Ibsenbibliografien, Tilvekst, Metadata, Digital humaniora, Bibliografisk arbeid, Emneordarbeid, E-ressurser, Katalogisering, Klassifikasjon, Litteratursøk, Tidsskrifter, Veiledning, Undervisning, Litteratursøk, Alma, Oria, Tjenesteutvikling, Bibliotekledelse, Bibliotekvitenskap
Kuldvere, Lembi Viola Hovedbibliotekar +47 48288709 (mob) l.v.kuldvere@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Undervisning, Veiledning
Langmyhr, Dag Professor +47 22852450 dag@ifi.uio.no Undervisning, Programmeringsspråk, Lagring av dokumenter, Digital typografi, LaTeX
Lejonberg, Eli Førsteamanuensis eli.lejonberg@ils.uio.no Veiledning og mentoring (VEIL), Veiledning, Profesjonslæring, Profesjonsutdanning, Profesjonskunnskap, Partnerskap, Undervisning, Skoleutvikling, Mentoring
Lindøe, Emilie Asplund Førstekonsulent +47 22857949 e.a.lindoe@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi, Undervisning, Eksamen
Lomell, Lars Seksjonssjef +47 22840703 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 (mob) jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Løken, Fredrik Spesialbibliotekar +47 22859883 fredrik.loken@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47 23074423 +47 41239568 (mob) ivana.malovic@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Open Access, Forskningsdata, EndNote, Rikshospitalet
Moe, Karoline Førstebibliotekar +47 41122557 (mob) karoline.moe@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Arrangementer, Matematikk, Abelprisen
Næss, Pål Aksel Professor II +47-97788889 p.a.nass@medisin.uio.no Traumatologi, Undervisning, Barnekirurgi
Omole, Adesua Ingvild Sevilhaug Universitetsbibliotekar +47 95730761 (mob) a.i.s.omole@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Undervisning, Naturhistorisk museum
Pozer, Edina Universitetsbibliotekar +47 47057500 (mob) edina.pozer@geo.uio.no Bibliotek, Undervisning
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47 22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Skarpaas, Kaja Granum k.g.skarpaas@ils.uio.no Engelskdidaktikk, Yrkesretting, FYR, Yrkesfaglig engelskundervisning, Fagdidaktikk, skole, læring, undervisning
Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 (mob) julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Steen-Utheim, Anna Therese Førsteamanuensis a.t.steen-utheim@iped.uio.no Pedagogikk, Undervisning, Digitalisering, Høyere utdanning, Universitetspedagogikk
Strømme, Hilde Universitetsbibliotekar +47 23074422 +47 41247840 (mob) hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Sæbø, Anne Førstebibliotekar +47 22844025 anne.sabo@ub.uio.no Bibliotek, Forskningsstøtte, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Digital humaniora, Digitale forskningsmetoder
Sæther, Astrid Førsteamanuensis emeritus +47-22858678 +47-92483828 astrid.sather@ibsen.uio.no Ibsen, Biografi, Feministisk teori, Undervisning
Wallin, Emilie Fuglerud Førstekonsulent e.f.wallin@sosgeo.uio.no Utviklingsstudier, Bachelor, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Undervisning, Programråd
Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074471 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Rikshospitalet
Westbye, Hilde Underdirektør +47 22859888 +47 93060480 (mob) hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar +47 22854788 rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier
Wium, Kristin Seniorrådgiver +47 22851572 kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner
Ødegaard, Marte Universitetsbibliotekar +47 23074429 +47 45399871 (mob) marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Informasjonskompetanse, Systematiske søk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, Zotero, Covidence, Rayyan
Østbye, Sigrid Elisabeth Universitetsbibliotekar +47 22859879 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk, EndNote, Zotero, Forskningsstøtte