Personer med emneord «Clinical Psychology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Omid V. Ebrahimi Ebrahimi, Omid V. Double-degree PhD Student omideb@uio.no Clinical Psychology, Methodology, Psychopathology, Complex Systems, Psychometrics
Bilde av Vibeke Moe Moe, Vibeke Head of Education +47 22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Professor +47-22845208 hanne.oddli@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Ellen Johanne Hartmann Hartmann, Ellen Johanne Professor Emeritus +47-98611947 e.j.hartmann@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Erik Stänicke Stänicke, Erik Professor +47-22845079 erik.stanicke@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Anders Zachrisson Zachrisson, Anders Emeritus +47-22845218 anders.zachrisson@psykologi.uio.no Emeritus, Clinical psychology
Bilde av Marit Råbu Råbu, Marit Professor +47 22845125 mariraa@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Ole André Solbakken Solbakken, Ole André Head of Section - Clinical Psychology +47-22845180 o.a.solbakken@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Svein Mossinge Mossinge, Svein Emeritus +47 22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Phd Candidate anstso@sthf.no Clinical psychology, Developmental psychology
Bilde av Anne Kari Torgalsbøen Torgalsbøen, Anne Kari Professor +47 22845233 +47-47259465 a.k.torgalsboen@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Nora Sveaass Sveaass, Nora nora.sveaass@psykologi.uio.no Clinical psychology, Cultural and Community Psychology
Bilde av Odd Arne Tjersland Tjersland, Odd Arne o.a.tjersland@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Margrethe Seeger Halvorsen Halvorsen, Margrethe Seeger Associate Professor +47 22845205 m.s.halvorsen@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Kirsten Benum Benum, Kirsten kirsten.benum@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Jon Trygve Monsen Monsen, Jon Trygve +47 91868385 j.t.monsen@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Merete Glenne Øie Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 m.g.oie@psykologi.uio.no Clinical psychology, Neuropsychology, Cognitive psychology, Developmental psychology
Bilde av Krister Westlye Fjermestad Fjermestad, Krister Westlye Professor +47 22845211 k.w.fjermestad@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Ida Stange Bernhardt Bernhardt, Ida Stange Associate Professor +47 22845283 i.s.bernhardt@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Ingvild Finsrud Finsrud, Ingvild Doctoral Research Fellow ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Monica Beer Prydz Prydz, Monica Beer Doctoral Research Fellow m.b.prydz@psykologi.uio.no Clinical psychology, Preventive psychology, Preventative psychology, wellbeing, Well-being
Bilde av Laura Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Postdoctoral Fellow +47 22845234 l.c.garcia@psykologi.uio.no Developmental psychology, Clinical psychology, Health psychology, wellbeing
Bilde av Helene Amundsen Nissen-Lie Nissen-Lie, Helene Amundsen Professor +47 22845949 h.a.nissen-lie@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoctoral Fellow +47 22856063 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Clinical psychology
Bilde av Guro Charlotte Teig Øiestad Øiestad, Guro Charlotte Teig Senior Lecturer +47 22845275 g.c.t.oiestad@psykologi.uio.no Clinical psychology