Personer med emneord «Brukerstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Henrik Boe Boe, Henrik Overingeniør RITMO 22845888 +4797988013 henrik.boe@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, IKT, Innkjøp, Lokal-IT, Mac, IT-drift
Bilde av Ole Magnus Gaalaas-Hansen Gaalaas-Hansen, Ole Magnus Førstesekretær olemgaal@student.sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Universell utforming, Brukerstøtte
Bilde av Mohamed Abdulhamid Hazza Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47 22855124 +47 92660259 m.a.hazza@sv.uio.no Innkjøp, Brukerstøtte, IKT, IT-tjenester, Mac, Mobile enheter
Bilde av Maria Sande Høyvik Høyvik, Maria Sande Førstesekretær m.s.hoyvik@sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Universell utforming, Brukerstøtte
Bilde av Aslak Leo Jåsund Jåsund, Aslak Leo Førstesekretær aslaklja@student.sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Universell utforming, Brukerstøtte
Bilde av Johanne Aasmoe Nymoen Nymoen, Johanne Aasmoe Førstesekretær j.a.nymoen@sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Universell utforming, Brukerstøtte
Bilde av Janne Margrethe Odd Odd, Janne Margrethe Overingeniør +47 22855159 j.m.odd@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Helpdesk
Bilde av Mahadevan Surendran Surendran, Mahadevan Overingeniør +47 22858225 +47 98869010 surendra@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Valla, Joakim Overingeniør +47 22856061 +47 99501600 joakim.valla@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Lokal-IT
Bilde av Matthew Rix Whiting Whiting, Matthew Rix Seniorkonsulent - EILIN 22844717 41479402 m.r.whiting@sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Disputas, Brukerstøtte, Leganto
Bilde av Matthew Rix Whiting Whiting, Matthew Rix Seniorkonsulent - EILIN 22844717 41479402 m.r.whiting@sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Disputas, Brukerstøtte