Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 116 av 116
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Linda  Sygna Sygna, Linda Project Coordinator 90935111 + (47) 909 35 111 Linda.Sygna@sosgeo.uio.no Climate change, Adaptation, Transformation, Development, Social Science
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 +4795769703 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Regional innovasjon, bærekraftig utvikling
Bilde av Inga Sæther Sæther, Inga Stipendiat inga.sather@sosgeo.uio.no sosiologi, arbeidsmigrasjon, ruralsosiologi, religionssosiologi
Bilde av Tian Sørhaug Sørhaug, Tian Professor emeritus h.c.sorhaug@sosgeo.uio.no Sosiologi, organisasjon-arbeid-ledelse
Sørreime, Hege +47 22854207 hege.sorreime@sosgeo.uio.no
Bilde av Tove Thagaard Thagaard, Tove Professor emerita tove.thagaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie, profesjon
Bilde av Torstein S. Throndsen Throndsen, Torstein S. Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Bilde av Sabina Tica Tica, Sabina Stipendiat +47 22857704 sabina.tica@sosgeo.uio.no Migrasjon, Mangfold, Kulturell og politisk deltakelse, Sosial ulikhet, Sosiologi
Bilde av Maren Toft Toft, Maren Forsker +47 22855143 marento@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Vivé, Runa Torp Førstekonsulent r.t.vive@sosgeo.uio.no
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47 22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Tone Schou Wetlesen Wetlesen, Tone Schou Professor emerita t.s.wetlesen@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Matthew Rix Whiting Whiting, Matthew Rix Førstekonsulent +47 22844717 +4741479402 m.r.whiting@sosgeo.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp
Bilde av Øyvind Wiborg Wiborg, Øyvind Førsteamanuensis +47 22858669 oyvind.wiborg@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosial mobilitet, Marginalisering, kvantitative metode, Sosiologi
Bilde av Karin Widerberg Widerberg, Karin Professor emerita karin.widerberg@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie
Bilde av Ragnhild Dahl Wikstrøm Wikstrøm, Ragnhild Dahl 93467130 r.d.wikstrom@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi