Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 101 - 123 av 123
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ankita Shrestha Shrestha, Ankita Stipendiat +47 22858612 ankita.shrestha@sosgeo.uio.no
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47 22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus, Sosial ulikhet
Bilde av Sigurd Skirbekk Skirbekk, Sigurd Professor emeritus sigurd.skirbekk@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Marcin Sliwa Sliwa, Marcin Stipendiat +47 22856735 marcin.sliwa@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byplanlegging, Bolig, Informalitet
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Rådgiver +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Opptak master, Studiestart
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47 22855242 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Bilde av Erik Ludvig Sunnemark Sunnemark, Erik Ludvig Stipendiat e.l.sunnemark@sosgeo.uio.no Kulturell og politisk deltakelse, Sosiale bevegelser, Globalisering, Postkoloniale studier, Diskursanalyse
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor 22855803 +4795769703 95769703 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Regional innovasjon, bærekraftig utvikling
Bilde av Inga Sæther Sæther, Inga Stipendiat inga.sather@sosgeo.uio.no sosiologi, arbeidsmigrasjon, ruralsosiologi, religionssosiologi
Bilde av Tian Sørhaug Sørhaug, Tian Professor emeritus h.c.sorhaug@sosgeo.uio.no Sosiologi, organisasjon-arbeid-ledelse
Sørreime, Hege Bakke h.b.sorreime@sosgeo.uio.no
Bilde av Tove Thagaard Thagaard, Tove Professor emerita tove.thagaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie, profesjon
Bilde av Torstein Storsveen Throndsen Throndsen, Torstein Storsveen Stipendiat +47 473 31 776 t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Mobilitet, Byutvikling, Miljø og klima
Bilde av Sabina Tica Tica, Sabina Stipendiat +47 22857704 sabina.tica@sosgeo.uio.no Migrasjon, Mangfold, Kulturell og politisk deltakelse, Sosial ulikhet, Sosiologi
Bilde av Maren Toft Toft, Maren Postdoktor 22855143 marento@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet
Vivé, Runa Torp Førstekonsulent +47 22841174 r.t.vive@sosgeo.uio.no
Vold, May-Linn Førstekonsulent +47 22855202 m.l.vold@sosgeo.uio.no
Weisskircher, Manes manes.weisskircher@sosgeo.uio.no
Bilde av Terje Wessel Wessel, Terje Professor +47 22858331 terje.wessel@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Byutvikling, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Tone Schou Wetlesen Wetlesen, Tone Schou Professor emerita t.s.wetlesen@sosgeo.uio.no Sosiologi
Bilde av Øyvind Nicolay Wiborg Wiborg, Øyvind Nicolay Førsteamanuensis +47 22858669 o.n.wiborg@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosial mobilitet, Marginalisering, kvantitative metode, Sosiologi
Bilde av Karin Widerberg Widerberg, Karin Professor emerita karin.widerberg@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kjønn og familie
Bilde av Ragnhild Dahl Wikstrøm Wikstrøm, Ragnhild Dahl 93467130 r.d.wikstrom@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi