Personer med emneord «Klinisk psykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eva  Axelsen Axelsen, Eva Emeritus 90 96 09 08 eva.axelsen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Kirsten Benum Benum, Kirsten Emeritus kirsten.benum@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor emeritus +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Ellen Hartmann Hartmann, Ellen Professor emeritus +47-98611947 e.j.hartmann@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Unni Tanum Johns Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Jon Trygve Monsen Monsen, Jon Trygve +47 22845196 +4791868385 j.t.monsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Svein Mossige Mossige, Svein Professor emeritus +47 22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Jan Smedslund Smedslund, Jan Professor emeritus +47-48253925 jan.smedslund@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi
Bilde av Nora Sveaass Sveaass, Nora Professor emeritus +47 22845158 +4795809001 nora.sveaass@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Odd Tjersland Tjersland, Odd Professor emeritus odd.tjersland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anna Louise von der Lippe von der Lippe, Anna Louise Professor emeritus 90865715 a.v.d.lippe@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi
Bilde av Anders Zachrisson Zachrisson, Anders Emeritus anders.zachrisson@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi