Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av E. F. Haghish Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Bilde av Lars Smith Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eva Elisabeth Aspaas Skoe Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Karine Maria Porpino Viana Viana, Karine Maria Porpino Postdoctoral Fellow k.m.p.viana@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, developmental psychology, emotion development, social cognition, Qualitative Methods
Bilde av Stephen von Tetzchner Tetzchner, Stephen von Professor emeritus +47-22560611 s.v.tetzchner@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47 22855610 +4796647276 r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Reidar Schei Jessen Jessen, Reidar Schei Universitetslektor r.s.jessen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, psykoanalyse, Kvalitativ metode
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Annika Maria Désirée Melinder Melinder, Annika Maria Désirée Professor +47 22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Christian Krog Tamnes Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Anne-Marie Fluit Fluit, Anne-Marie Stipendiat +47 22845012 a.m.fluit@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA
Bilde av Andreas Dahl Dahl, Andreas Stipendiat andreas.dahl@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Metode
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni +47 22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Guro Charlotte Teig Øiestad Øiestad, Guro Charlotte Teig Førstelektor +47 22845275 g.c.t.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi