Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lars Smith Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 +47-99778491 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Karine Maria Porpino Viana Viana, Karine Maria Porpino Postdoctoral Fellow k.m.p.viana@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, emotion development, social cognition, Qualitative Methods
Bilde av Eva Elisabeth Aspaas Skoe Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Stephen von Tetzchner Tetzchner, Stephen von Professor emeritus +47-22560611 s.v.tetzchner@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Mona Bekkhus Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Merete Glenne Øie Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 +4740889007 +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47 22855610 +4796647276 r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Sophie Seychelle Havighurst Havighurst, Sophie Seychelle +47 22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Mathilde Hallingstad Prenevost Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Marianne Skogbrott Birkeland Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Guro Øiestad Øiestad, Guro Førstelektor +47 22845275 guro.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Guro Brokke Omland Omland, Guro Brokke Førsteamanuensis +47 22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Evalill Bølstad Karevold Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +4791616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Jasmina Burdzovic Burdzovic, Jasmina Førsteamanuensis jasmina.burdzovic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, Forebyggingspsykologi
Bilde av Ingunn Olea Lund Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Kristianne Stigsdatter Ovenstad Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Line Indrevoll Stänicke Stänicke, Line Indrevoll Førsteamanuensis 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Julien Mayor Mayor, Julien Professor +47 22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristina Miljeteig Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Linda Josefine Aas Haugen Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk