Eksternfinansierte ph.d.-kandidater - Side 2

Personer 26 - 50 av 55
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arvid Nikolai Kildahl Kildahl, Arvid Nikolai Ph.d.-kandidat a.n.kildahl@psykologi.uio.no
Kittilsen, Gry Bang Ph.d.-kandidat grybang@student.sv.uio.no
Kjelkenes, Rikka Doctoral Research Fellow rikka.kjelkenes@psykologi.uio.no
Bilde av Siri Hagen  Kjølaas Kjølaas, Siri Hagen Ph.d.-kandidat 93490529 sirihkj@student.sv.uio.no
Bilde av Maren Cecilie Gunnulfsen  Kopland Kopland, Maren Cecilie Gunnulfsen Ph.d.-kandidat 32 74 88 59 maren.kopland@modum-bad.no
Bilde av Line Solheim Kvamme Kvamme, Line Solheim Ph.d.-kandidat 92834378 line.kvamme@r-bup.no
Bilde av Tuva Langjord Langjord, Tuva Ph.d.-kandidat tuval@student.sv.uio.no Selvskading, Personlighetspsykiatri
Bilde av Linn Vathne  Lervik Lervik, Linn Vathne Ph.d.-kandidat linnvathne.lervik@fhi.no
Bilde av Lene Therese Bergerud Linnemørken Linnemørken, Lene Therese Bergerud Ph.d.-kandidat 47313851 lelinn@ous-hf.no
Bilde av Carina Elise  Lisøy Lisøy, Carina Elise Ph.d.-kandidat carina.lisoy@r-bup.no
Bilde av Daniel Løke Løke, Daniel Ph.d.-kandidat danloe@sunnaas.no Nevropsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Lars Mandelkow Mandelkow, Lars Ph.d.-kandidat larsmand@student.sv.uio.no religionspsykologi, psychology of religion and spirituality
Bilde av Mari Sælid Messel Messel, Mari Sælid Ph.d.-kandidat m.s.messel@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Maria Morbech Morbech, Maria Ph.d.-kandidat 95832612 marilmo@student.sv.uio.no
Myhre, Anita Ph.d.-kandidat anita.myhre@psykologi.uio.no
Nilsen, Jan Vegard Ph.d.-kandidat janvn@student.sv.uio.no
Norheim, Helen Mitsuko Suizu Ph.d.-kandidat helenms@student.sv.uio.no
Bilde av Lillis Marie-Louise Elisabeth Rabbing Rabbing, Lillis Marie-Louise Elisabeth lmrabbin@student.sv.uio.no
Rognstad, Kristian Ph.d.-kandidat kristian.rognstad@r-bup.no
Bilde av Cilje Sunde Rolfsjord Rolfsjord, Cilje Sunde Ph.d.-kandidat 40204808 ciljer@student.sv.uio.no
Skjuve, Marita Bjaaland Ph.d.-kandidat Marita.Skjuve@sintef.no
Bilde av Thea Steen Skogheim Skogheim, Thea Steen Ph.d.-kandidat theassk@student.sv.uio.no
Bilde av Anne Kristine Nilsen  Solhaug Solhaug, Anne Kristine Nilsen Ph.d.-kandidat annekristinenilsen.solhaug@fhi.no
Bilde av Hedvig  Svendsrud Svendsrud, Hedvig Ph.d.-kandidat 41044734 hedsve@siv.no
Bilde av Janita Flem  Tomren Tomren, Janita Flem Ph.d.-kandidat 480 70 106 janitat@student.sv.uio.no