Personer med emneord «Arbeids- og organisasjonspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Henning Bang Bang, Henning Førsteamanuensis +47 22845170 +47 90835522 henning.bang@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Cato Bjørkli Bjørkli, Cato Førsteamanuensis +47 22845227 cato.bjorkli@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Roald Bjørklund Bjørklund, Roald Professor +47 22845173 +47 90836386 roald.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Carl-Erik Grenness Grenness, Carl-Erik Professor emeritus +47 22845197 +47 91374394 c.e.grenness@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47 22845228 +4741000400 +47-41000400 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Felix Anker Klein Klein, Felix Anker Stipendiat +47 22845204 f.a.klein@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Bjørn Lau Lau, Bjørn Instituttleder +47 22858065 bjorn.lau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Sabine Raeder Raeder, Sabine Professor +47 22845121 sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Pål Ulleberg Ulleberg, Pål Førsteamanuensis +47 22845339 +4799223568 +47-99223568 pal.ulleberg@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi