Personer med emneord «Klinisk psykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Brænden Brænden, Astrid Stipendiat 481 34 047 asbrae@ous-hf.no Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Nevropsykologi
Bilde av Unni Tanum Johns Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Marit Råbu Råbu, Marit Professor 22845125 mariraa@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Ole André Solbakken Solbakken, Ole André Fagavdelingsleder for klinisk psykologi +47-22845180 o.a.solbakken@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Roger  Hagen Hagen, Roger Professor - Klinisk psykologi roger.hagen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Omid V. Ebrahimi Ebrahimi, Omid V. Dobbelkompetansestipendiat - Psykologisk Institutt 902 32 909 omideb@uio.no Klinisk Psykologi, Depresjon, Angst, Traumelidelser og dissosiasjon, Metode, Psykometri, Mental helse under pandemier, COVID-19, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Vibeke Moe Moe, Vibeke Utdanningsleder +47 22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Ph.d.-kandidat anstso@sthf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Krister Westlye Fjermestad Fjermestad, Krister Westlye Professor +47 22845211 94201947 k.w.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Bjørn Lau Lau, Bjørn Instituttleder +47 22858065 bjorn.lau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Jo Adrian Dahl Askelund Askelund, Jo Adrian Dahl 936 60 410 jaaskelu@student.sv.uio.no Klinisk psykologi, Genetikk, Utviklingspsykopatologi
Bilde av Frida Gullestad Rø Rø, Frida Gullestad f.g.ro@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Jon Trygve Monsen Monsen, Jon Trygve +47 22845196 j.t.monsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Guro Charlotte Teig Øiestad Øiestad, Guro Charlotte Teig Førstelektor +47 22845275 g.c.t.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Hanne Strømme Strømme, Hanne Førsteamanuensis +47 22845235 hanne.stromme@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Erik Stänicke Stänicke, Erik Førsteamanuensis +47 22845079 erik.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Ida Stange Bernhardt Bernhardt, Ida Stange Førsteamanuensis +47 22845283 i.s.bernhardt@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinikk, praksis og klinisk ferdighetstrening
Bilde av Dag Vegard Skjelstad Skjelstad, Dag Vegard Førsteamanuensis II +47-91132568 d.v.skjelstad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Geir Løkling Løkling, Geir Universitetslektor +47 22845239 geir.lokling@psykologi.uio.no Avdeling for klinikk, praksis og klinisk ferdighetstrening, Klinisk psykologi
Bilde av Hanne-Sofie Johnsen Dahl Dahl, Hanne-Sofie Johnsen Universitetslektor h.s.j.dahl@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, psykoterapiforskning, terapeutiske relasjon, psykoterapi, psykoanalyse, gruppeproesser
Bilde av Anne Kari Torgalsbøen Torgalsbøen, Anne Kari Professor +47 22845233 a.k.torgalsboen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Kristianne Stigsdatter Ovenstad Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Bilde av Line Indrevoll Stänicke Stänicke, Line Indrevoll Førsteamanuensis +47 90074874 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi