Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Astrid Brænden Brænden, Astrid Stipendiat 481 34 047 asbrae@ous-hf.no Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Nevropsykologi
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Katarina Nymoen Nymoen, Katarina Ph.d.-kandidat katarinadn89@gmail.com Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Eva Elisabeth Aspaas Skoe Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Stephen von Tetzchner Tetzchner, Stephen von Professor emeritus +47-22560611 s.v.tetzchner@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Anette Arnesen Grønlie Grønlie, Anette Arnesen Ph.d.-kandidat 97644219 Utviklingspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Ph.d.-kandidat anstso@sthf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Mona Bekkhus Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Merete Glenne Øie Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Reidar Schei Jessen Jessen, Reidar Schei Postdoktor r.s.jessen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, psykoanalyse, Kvalitativ metode
Bilde av Mathilde Hallingstad Prenevost Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Marianne Skogbrott Birkeland Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Linda Josefine Aas Haugen Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat +47 97118844 l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Bilde av Laura Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Postdoktor +47 22845234 l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Maud Edvoll Edvoll, Maud Stipendiat maud.edvoll@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor +47 22845157 stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Valerie Karl Karl, Valerie Stipendiat valerie.karl@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Emosjoner, Nevrovitenskap, psykisk helse, ungdom
Bilde av Guro Charlotte Teig Øiestad Øiestad, Guro Charlotte Teig Førstelektor +47 22845275 g.c.t.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi