Deltakere i Research group for studies of Process and Outcome in psychotherapies with Experienced Therapists (POET)

Fra UiO

Navn Telefon E-post Emneord
Margrethe Seeger Halvorsen Førsteamanuensis +47 22845205 m.s.halvorsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Siri Erika Gullestad Professor emeritus +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
John Mcleod
Kirsten Benum Emeritus +47 22845239 kirsten.benum@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Helene Amundsen Nissen-Lie Førsteamanuensis +47 22845949 +4799737309 (mob) 99737309 h.a.nissen-lie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Hanne Weie Oddli Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Marit Råbu Førsteamanuensis +47 22845125 mariraa@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Erik Stänicke Førsteamanuensis +47 22845079 erik.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Vidar Blokhus Ekroll
Sissel Reichelt Professor emeritus +47 22845220 97 08 14 26 (mob) sissel.reichelt@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Nora Sveaass Professor emeritus +47 22845158 +4795809001 (mob) +4795809001 nora.sveaass@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Frida Gullestad Rø Postdoktor +47 22845280 f.g.ro@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Michael Helge Rønnestad Professor emeritus +47 22845234 m.h.ronnestad@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi