English version of this page

Stab - PSI

Postadresse Postboks 1094 Blindern, 0317 OSLO
Besøksadresse Forskningsveien 3A
Harald Schjelderups hus
0373 Oslo
Stedkode 170502

Ansatte

Navn Telefon E-post Emneord
Aasvik, Ole Ph.d.-kandidat ojj@toi.no Sosialpsykologi, Teknologi
Agrawal, Rahul Omprakash Senioringeniør r.o.agrawal@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevrovitenskap
Andersen, Even Sogn e.s.andersen@psykologi.uio.no
Bekkedal, Frøydis Gjerpe Rådgiver +47 22845118 f.g.bekkedal@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Bjørnstad, Per-Ole Overingeniør +47 22845011 p.o.bjornstad@psykologi.uio.no Verksted
Bukhari, Shervin Ledende forskn.tekn shervin.bukhari@psykologi.uio.no
Dodson, Maria Vinje Rådgiver +47 22855254 +47 98633702 (mob) m.v.dodson@psykologi.uio.no Prosjektcontroller, Eksternt finansierte prosjekter, Forskningsadministrasjon
Dyrnes, Joakim Kontorsjef +47 22855246 +4741698395 (mob) joakim.dyrnes@psykologi.uio.no Kontorsjef
Edvardsen, Hilde Klinikksekretær +47 22844022 hilde.edvardsen@psykologi.uio.no
Gundersen, Kristoffer Skullerud Student krissgu@student.sv.uio.no
Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47 22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Hals, Caroline Seniorkonsulent +47 22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Høyum, Carl-Erik Vitenskapelig assistent c.e.hoyum@psykologi.uio.no
Ivanova, Radostina Ivova Student radostii@student.sv.uio.no
Jacobsen, Kristine Seniorkonsulent 22 84 52 74 kristine.jacobsen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Johnson, Emilie Espolin Seniorkonsulent e.e.johnson@psykologi.uio.no
Lofthus, Ingvild Sandø Ledende forskn.tekn i.s.lofthus@psykologi.uio.no
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Munir, Anica Seniorkonsulent +47 22845244 anica.munir@psykologi.uio.no praksis og klinisk ferdighetstrening, Undervisningsplanlegging
Neset, Terje Student tarjeine@student.sv.uio.no
Nikolaisen, Mija Rådgiver +47 22844687 mija.nikolaisen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Pazmandi, Claudia Avdelingsingeniør claudia.pazmandi@psykologi.uio.no
Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Salvesen, Linn Berg Seniorkonsulent +47 22845391 l.b.salvesen@psykologi.uio.no Personaladministrasjon
Smaavik, Julie Student juliesma@student.sv.uio.no
Stavik, Dordi Førstekonsulent +4722845002 dordi.stavik@psykologi.uio.no
Steinsholt, Ingvild Bredvei Student ingvbst@student.sv.uio.no
Timpe, Clara Marie Fides Ledende forskningstekniker cmtimpe@uio.no
Tomren, Janita Flem Student janitat@student.sv.uio.no