Personer med emneord «Sosialpsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Siri  Leknes Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Ole Aasvik Aasvik, Ole Ph.d.-kandidat ole.aasvik@toi.no Sosialpsykologi, Teknologi
Bilde av Beate Seibt Seibt, Beate Avdelingsleder for metode, arbeids-, kultur- og sosialpsykologi +47-22845147 beate.seibt@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Lotte Thomsen Thomsen, Lotte Professor +47-22845176 lotte.thomsen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Nikolai Haahjem Eftedal Eftedal, Nikolai Haahjem Postdoktor +47 22855082 n.h.eftedal@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sigrun Marie Moss Moss, Sigrun Marie Førsteamanuensis +47 22845150 s.m.moss@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Marie Eikemo Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Pich, Olivia Stipendiat olivia.pich@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Milena Nikolic Nikolic, Milena Stipendiat milena.nikolic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, psykisk helse, Mangfold, likestilling, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Sophia Elisabeth Maria Humps Humps, Sophia Elisabeth Maria Stipendiat s.e.m.humps@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Dag Erik Eilertsen Eilertsen, Dag Erik Førsteamanuensis +47 22845208 +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Gulnaz Anjum Anjum, Gulnaz Førsteamanuensis gulnaz.anjum@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Klimaendringer, Ekstremisme, Migrasjon, Kjønn, konfliktforskning, Fredsbygging
Bilde av Evelin Gerda Lindner Lindner, Evelin Gerda e.g.lindner@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Christine Leilani Skjegstad Skjegstad, Christine Leilani Stipendiat c.l.skjegstad@psykologi.uio.no fMRI, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Thomas Wolfgang Schubert Schubert, Thomas Wolfgang Professor 46299581 t.w.schubert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Åshild Lappegard Hauge Hauge, Åshild Lappegard Førsteamanuensis 95230172 a.l.hauge@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Sosialpsykologi, samfunn
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Liliana Buer Buer, Liliana Stipendiat 41648634 liliana.buer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Kropp, Sosialpsykologi
Bilde av Jasmin Richter Richter, Jasmin Postdoktor +47 22845139 jasmin.richter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Agnes Andenæs Andenæs, Agnes Professor +47 22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Gundersen, Aleksander Bjørge Stipendiat a.b.gundersen@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kvantitativ metode
Bilde av Esra Ummak Ummak, Esra esra.ummak@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Ingeborg Olsdatter Busterud Flagstad Flagstad, Ingeborg Olsdatter Busterud Ph.d.-kandidat 97532255 ingeborg.flagstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Miljøpsykologi, organisasjonspsykologi, bærekraft, grønne endringer