Personer med emneord «Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Ayorech, Ziada Forsker ziada.ayorech@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Genetikk
Bilde av Laura Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Postdoktor l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Espen Moen Eilertsen Eilertsen, Espen Moen Postdoktor e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anne-Marie Fluit Fluit, Anne-Marie Stipendiat +47 22845012 a.m.fluit@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA
Bilde av Siri Hausland Folstad Folstad, Siri Hausland Stipendiat +47 22845609 s.h.folstad@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi
Bilde av Rosa Catherine Gillespie Cheesman Gillespie Cheesman, Rosa Catherine Postdoktor r.c.g.cheesman@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristin Gustavson Gustavson, Kristin Førsteamanuensis kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av E. F. Haghish Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Bilde av Live Skow Hofgaard Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Monica Beer Prydz Prydz, Monica Beer Stipendiat +47 95856400 m.b.prydz@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, livskvalitet, Klinisk psykologi, Forebyggingspsykologi, Forebygging
Bilde av Ruben Rodriguez Cano Rodriguez Cano, Ruben r.r.cano@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Ruspolitikk
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi