Personer - Side 2

Personer 26 - 37 av 37
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47 22854096 +4790268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Sociology
Bilde av Monica Beer Prydz Prydz, Monica Beer Stipendiat +47 95856400 m.b.prydz@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, livskvalitet, Klinisk psykologi, Forebyggingspsykologi, Forebygging
Bilde av Ruben Rodriguez Cano Rodriguez Cano, Ruben r.r.cano@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Ruspolitikk
Bilde av Espen  Røysamb Røysamb , Espen Professor +47-22845128 espen.roysamb (at) psykologi.uio.no Personality psychology, wellbeing, genetics
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47 22855020 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Christian Krog Tamnes Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Developmental psychology, Cognitive neuroscience, PROMENTA
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Health psychology, Personality psychology, genetics
Bilde av Tilmann von Soest von Soest, Tilmann Professor +47-99782078 t.v.soest@psykologi.uio.no PROMENTA, Personality psychology