Persons tagged with «Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon»

Name Phone E-mail Tags
Picture of Inge Amlien Amlien, Inge Senioringeniør +4797106525 97106525 inge.amlien@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Metode, Nevrovitenskap, MRI, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Heidi Johansen Berg Berg, Heidi Johansen Professor II +44 (0)1865 222548 heidi.johansen-berg@ndcn.ox.ac.uk Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Anne Cecilie Sjøli Bråthen Bråthen, Anne Cecilie Sjøli Postdoktor +47 22845094 a.c.s.brathen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Paulina Due-Tønnessen Due-Tønnessen, Paulina Førsteamanuensis paulina.due-tonnessen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Lia Ferschmann Ferschmann, Lia Postdoktor +47 22845983 lia.ferschmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Anders Martin Fjell Fjell, Anders Martin Professor +47 22845129 a.m.fjell@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Line Folvik Folvik, Line Stipendiat 22 84 52 97 (kontor) line.folvik@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Håkon Grydeland Grydeland, Håkon Forsker +47 22845067 hakon.grydeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Stine Kleppe Krogsrud Krogsrud, Stine Kleppe Postdoktor +47 22845108 +47 98495715 s.k.krogsrud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Espen Torden Langnes Langnes, Espen Torden e.t.langnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Athanasia Monika Mowinckel Mowinckel, Athanasia Monika Forsker +47 22845022 a.m.mowinckel@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Hedda Ness Ness, Hedda Stipendiat hedda.ness@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Lars Nyberg Nyberg, Lars Professor II +46 70 609 27 75 lars.nyberg@umu.se Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Reinbold, Céline Sonja Postdoktor +47 22845609 c.s.reinbold@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, genetics
Picture of James Michael Roe Roe, James Michael Stipendiat j.m.roe@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Markus Handal Sneve Sneve, Markus Handal Senioringeniør +47 22845216 +4741218003 +47-41218003 m.h.sneve@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Øystein Sørensen Sørensen, Øystein Førsteamanuensis +47 22851148 +47 98806283 oystein.sorensen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Statistisk analyse, Metode, programvare, Databehandling, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Kristine Beate Walhovd Walhovd, Kristine Beate Senterleder for LCBC +47-22845130 k.b.walhovd@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Yunpeng Wang Wang, Yunpeng Førsteamanuensis yunpeng.wang@psykologi.uio.no Nevropsykologi, Nevrovitenskap, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Rene Westerhausen Westerhausen, Rene Professor +47 22845230 rene.westerhausen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Picture of Knut Øverbye Øverbye, Knut Postdoktor +47 22859022 knut.overbye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon