Persons tagged with «Avdeling for klinisk psykologi»

Name Phone E-mail Tags
Picture of Omid Ebrahimi Ebrahimi, Omid Stipendiat 902 32 909 omid.ebrahimi@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Metode, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Ingvild Finsrud Finsrud, Ingvild Stipendiat ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Krister Fjermestad Fjermestad, Krister Professor +47 22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Picture of Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47 22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor emeritus +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Margrethe Seeger Halvorsen Halvorsen, Margrethe Seeger Førsteamanuensis +47 22845205 m.s.halvorsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Asle Hoffart Hoffart, Asle Professor II asle.hoffart@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Tine Jensen Jensen, Tine Professor +47 22845222 +4741327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Picture of Sverre Urnes  Johnson Johnson, Sverre Urnes Førsteamanuensis +47-22845295 s.u.johnson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Bjørn Lau Lau, Bjørn Instituttleder +47 22858065 bjorn.lau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Picture of Tori Mauseth Mauseth, Tori Universitetslektor +47 22845353 +47 92084295 +4792084295 torimau@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Annika Maria D Melinder Melinder, Annika Maria D Professor +47 22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Vibeke Moe Moe, Vibeke Utdanningsleder +47 22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Picture of Jon Trygve Monsen Monsen, Jon Trygve +47 22845196 +4791868385 j.t.monsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Svein Mossige Mossige, Svein Professor emeritus +47 22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Picture of Bettina Nielsen Nielsen, Bettina Universitetslektor +47 22845218 bettina.nielsen@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Helene Amundsen Nissen-Lie Nissen-Lie, Helene Amundsen Førsteamanuensis +47 22845949 +4799737309 99737309 h.a.nissen-lie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Magnus Nordmo Nordmo, Magnus Stipendiat magnus.nordmo@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Picture of Malin Elisabeth Olofsson Olofsson, Malin Elisabeth Stipendiat +47 22855547 m.e.olofsson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Picture of Kristianne Stigsdatter Ovenstad Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Picture of Erling Rognli Rognli, Erling Universitetslektor erling.rognli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Evolusjonspsykologi
Picture of Bjørn Rishovd Rund Rund, Bjørn Rishovd Professor +47 22845247 +47-95778094 b.r.rund@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og psykopatologi