Personer med emneord «Klinisk psykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Omid V. Ebrahimi Ebrahimi, Omid V. Dobbelkompetansestipendiat - Psykologisk Institutt 902 32 909 omideb@uio.no Klinisk Psykologi, Depresjon, Angst, Traumelidelser og dissosiasjon, Metode, Psykometri, Mental helse under pandemier, COVID-19, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Trine Waaktaar Waaktaar, Trine Studiedekan +47-22845041 +47-48179468 trine.waaktaar@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Vibeke Moe Moe, Vibeke Utdanningsleder +47 22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Ole André Solbakken Solbakken, Ole André Fagavdelingsleder for klinisk psykologi +47-22845180 o.a.solbakken@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anders Zachrisson Zachrisson, Anders Emeritus anders.zachrisson@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Ellen Hartmann Hartmann, Ellen Professor emeritus +47-98611947 e.j.hartmann@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Anna Louise von der Lippe von der Lippe, Anna Louise Professor emeritus 90865715 a.v.d.lippe@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi
Bilde av Hanne Haavind Haavind, Hanne Professor emeritus +47-91616510 hanne.haavind@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Eva  Axelsen Axelsen, Eva Emeritus 90 96 09 08 eva.axelsen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Jan Smedslund Smedslund, Jan Professor emeritus +47-48253925 jan.smedslund@psykologi.uio.no Emeritus, Klinisk psykologi
Bilde av Nora Sveaass Sveaass, Nora Professor emeritus +47 22845158 +4795809001 nora.sveaass@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor emeritus +47-22845195 +47-93238088 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Kirsten Benum Benum, Kirsten Emeritus kirsten.benum@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Svein Mossige Mossige, Svein Professor emeritus +47 22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Unni Tanum Johns Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Hanne Weie Oddli Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Guro Charlotte Teig Øiestad Øiestad, Guro Charlotte Teig Førstelektor +47 22845275 g.c.t.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Hanne Strømme Strømme, Hanne Førsteamanuensis +47 22845235 hanne.stromme@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Geir Løkling Løkling, Geir Universitetslektor +47 22845239 geir.lokling@psykologi.uio.no Avdeling for klinikk, praksis og klinisk ferdighetstrening, Klinisk psykologi
Bilde av Hanne-Sofie Johnsen Dahl Dahl, Hanne-Sofie Johnsen Universitetslektor +47 22029900 +4797145384 h.s.j.dahl@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, psykoterapiforskning, terapeutiske relasjon, psykoterapi, psykoanalyse, gruppeproesser
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Psykologisk utredning, Personlighetspsykologi, Rettspsykologi, Klinisk psykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Asle Hoffart Hoffart, Asle Professor II asle.hoffart@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi