Personer med emneord «Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ann-Marie  G. de Lange G. de Lange, Ann-Marie Research Fellow a.m.g.de.lange@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Marianne Løvstad Løvstad, Marianne Professor II marianne.lovstad@sunnaas.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Kjetil Sundet Sundet, Kjetil Professor emeritus +47-22845131 +47-91136788 k.s.sundet@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Jens Egeland Egeland, Jens Professor II 33018026 90891121 jens.egeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Bruno Laeng Laeng, Bruno Professor +47-22845116 bruno.laeng@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Anne-Kristine Schanke Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Lars Tjelta Westlye Westlye, Lars Tjelta Forskningsleder +47-97163221 l.t.westlye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Sascha  Frühholz Frühholz, Sascha Professor - Psykologisk institutt Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ragnhild  Bø Bø , Ragnhild Postdoktor 41904595 ragnhild.bo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Catherine Harmer Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Anne-Kristin  Solbakk Solbakk, Anne-Kristin Professor +47 22857197 a.k.solbakk@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Klinisk nevropsykologi, Nevrovitenskap, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Cecilie Sol Skaftnes Skaftnes, Cecilie Sol Stipendiat c.s.skaftnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Alejandro Omar Blenkmann Blenkmann, Alejandro Omar Forsker a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Alina Marie Sartorius Sartorius, Alina Marie Stipendiat a.m.sartorius@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Andreas Dahl Dahl, Andreas Stipendiat andreas.dahl@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Metode
Bilde av Geir Overskeid Overskeid, Geir Professor +47 22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Didac Vidal Pineiro Vidal Pineiro, Didac Forsker +47 22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Christina Thunberg Thunberg, Christina Stipendiat christina.thunberg@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Einar August Høgestøl Høgestøl, Einar August Førsteamanuensis 41108981 e.a.hogestol@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi, Genetikk
Bilde av Erik Rimestad Frogner Frogner, Erik Rimestad Forsker e.r.frogner@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Daniel Quintana Quintana, Daniel Forsker daniel.quintana@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Helsepsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Nils Inge Landrø Landrø, Nils Inge Professor +47 22845146 n.i.landro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Maria Stylianou Korsnes Korsnes, Maria Stylianou Professor II 66908825 / 66908857 m.s.korsnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi, Nevropsykologi, Nevrovitenskap
Bilde av Maja Dyhre Foldal Foldal, Maja Dyhre Postdoktor m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap