Personer med emneord «Kognitiv psykologi og nevropsykologi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Nils Inge Landrø Landrø, Nils Inge Professor +47-22845146 n.i.landro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Espen Langnes Langnes, Espen Stipendiat +47-22845095 espen.langnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Siri  Leknes Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Marianne Løvstad Løvstad, Marianne Førsteamanuensis II +47 93 45 20 03 marianne.lovstad@sunnaas.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Luigi Maglanoc Maglanoc, Luigi Stipendiat +47-22845151 luigi.maglanoc@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Svein Magnussen Magnussen, Svein Professor emeritus 48 14 28 29 s.j.magnussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Athanasia Monika Mowinckel Mowinckel, Athanasia Monika Forsker / Prosjekt koordinator +47 22845022 a.m.mowinckel@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Hedda Ness Ness, Hedda Stipendiat hedda.ness@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Linn Christin Bonaventure Norbom Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Lars Nyberg Nyberg, Lars Professor II +46 70 609 27 75 lars.nyberg@umu.se Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47-22845156 41291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Geir Overskeid Overskeid, Geir Professor +47-22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Didac Vidal Piñeiro Piñeiro, Didac Vidal Forsker +47-22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Rolf Reber Reber, Rolf Professor +47-22845186 rolf.reber@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Ivar Reinvang Reinvang, Ivar Professor emeritus ivar.reinvang@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av James Michael Roe Roe, James Michael Stipendiat j.m.roe@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Cecilie Sol Skaftnes Skaftnes, Cecilie Sol Stipendiat 91613011 c.s.skaftnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Markus Handal Sneve Sneve, Markus Handal Senioringeniør +47-22845216 41218003 +47-41218003 m.h.sneve@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Jan Stubberud Stubberud, Jan Førsteamanuensis II 95104217 jan.stubberud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni Stipendiat +47-22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Kjetil Søren Sundet Sundet, Kjetil Søren +47-22845131 +47-91136788 k.s.sundet@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Christian Krog Tamnes Tamnes, Christian Krog Forsker +47-22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Stipendiat +47-22845241 +47-99778491 i.t.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristine Beate Walhovd Walhovd, Kristine Beate Professor, Senterleder +47-22845130 k.b.walhovd@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Rene Westerhausen Westerhausen, Rene Professor +47-22845230 rene.westerhausen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon