Personer med emneord «Helsepsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Liliana Buer Buer, Liliana Stipendiat 41648634 liliana.buer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Kropp, Sosialpsykologi
Bilde av Laura Cristina Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Cristina Postdoktor l.c.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Fanny Duckert Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Marie Eikemo Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Siri Hausland Folstad Folstad, Siri Hausland Stipendiat +47 22845609 s.h.folstad@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi
Bilde av Roger  Hagen Hagen, Roger Professor - Klinisk psykologi roger.hagen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Live Skow Hofgaard Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Henrik Børsting Jacobsen Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Pål Kraft Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, selvregulering, Sosial ulikhet
Bilde av Ingela Lundin Kvalem Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Bilde av Siri  Leknes Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Ingunn Olea Lund Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Alice Munk Munk, Alice Stipendiat +47 40847831 alice.munk@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Henrik Natvig Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47 22845177 henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Ragnhild Bang Nes Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Stine Nygård Nygård, Stine Stipendiat stine.nygard@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Deborah Lynn Reas Reas, Deborah Lynn Førsteamanuensis II +47-23 01 63 23 deborah.reas@psykologi.uio.no deborah.lynn.reas@ous-hf.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Silje Endresen Reme Reme, Silje Endresen Professor +47 22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Ruben Rodriguez Cano Rodriguez Cano, Ruben r.r.cano@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Ruspolitikk
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anne-Kristine Schanke Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Bente Træen Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Olav Mandt Vassend Vassend, Olav Mandt Professor +47 22845197 o.m.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk