Personer med emneord «Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Julien Mayor Mayor, Julien Professor +47 22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristina Miljeteig Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristin Gustavson Gustavson, Kristin Førsteamanuensis kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Mathilde Hallingstad Prenevost Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Live Skow Hofgaard Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Jasmina Burdzovic Burdzovic, Jasmina Førsteamanuensis jasmina.burdzovic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, Forebyggingspsykologi
Bilde av Marianne Skogbrott Birkeland Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Ingunn Olea Lund Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Linda Josefine Aas Haugen Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Bilde av Laura Cortès Garcìa Cortès Garcìa, Laura Postdoktor l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Henrik Natvig Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47 22845177 henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Ingela Lundin Kvalem Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Evalill Bølstad Karevold Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +4791616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Espen Moen Eilertsen Eilertsen, Espen Moen Postdoktor e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Psykologisk utredning, Personlighetspsykologi, Rettspsykologi, Klinisk psykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Christian Krog Tamnes Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Bilde av Deborah Lynn Reas Reas, Deborah Lynn Førsteamanuensis II +47-23 01 63 23 deborah.reas@psykologi.uio.no deborah.lynn.reas@ous-hf.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Bilde av Anne-Marie Fluit Fluit, Anne-Marie Stipendiat +47 22845012 a.m.fluit@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Olav Vassend Vassend, Olav Professor +47 22845197 olav.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
Bilde av Pål Kraft Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, selvregulering, Sosial ulikhet