Personer med emneord «Nevrovitenskap»

Navn Telefon E-post Emneord
Aminihajibashi, Samira Stipendiat +47-22845199 41466791 (mob) 41466791 samira.aminihajibashi@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Ellingsen, Dan Mikael Postdoktor d.m.ellingsen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Ernst, Gernot Førsteamanuensis gernot.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Foldal, Maja Dyhre Stipendiat m.d.foldal@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap
Funderud, Ingrid Postdoktor 22 84 51 05 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Maximov, Ivan Postdoktor ivan.maximov@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Forskningsmetode, Personlighetspsykologi
Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Solbakk, Anne-Kristin Førsteamanuensis +47-22857197 a.k.solbakk@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, MRI