Vitenskapelig ansatte - Side 8

Personer 176 - 200 av 560
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Torje Hegna Hegna, Torje Stipendiat torje.hegna@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Politisk økonomi, Internasjonal økonomi
Bilde av Kristin S. Heiervang Heiervang, Kristin S. Forsker k.s.heiervang@psykologi.uio.no
Bilde av Inga Heiland Heiland, Inga Postdoktor inga.heiland@econ.uio.no Internasjonal migrasjon, Internasjonal økonomi, Finance
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Anna Helgøy Helgøy, Anna Stipendiat anna.helgoy@stv.uio.no
Bilde av Tore Helstrup Helstrup, Tore Professor emeritus tore.helstrup@psykologi.uio.no
Bilde av Are Skeie Hermansen Hermansen, Are Skeie Forsker +47 22844715 +47 48186012 a.s.hermansen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Maria Hernández Carretero Hernández Carretero, Maria +47 22856866 m.h.carretero@sai.uio.no Migrasjon, Identitet, tilhørighet, Transnasjonalisme, Senegal
Herstad, Sverre Johan Professor +47 22855170 +47 91 64 95 96 s.j.herstad@sosgeo.uio.no
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Stine Hesstvedt Hesstvedt, Stine Stipendiat stine.hesstvedt@arena.uio.no Ekspertise, Kvantitativ metode, Komparativ politikk, Politiske holdninger og verdier
Bilde av Iselin Hewitt Hewitt, Iselin Stipendiat +47 22858608 +47 92 49 15 83 iselin.hewitt@sosgeo.uio.no
Bilde av Solveig Hillesund Hillesund, Solveig +47 22845824 solveig.hillesund@stv.uio.no Ulikhet, Metode, Krig og konflikt, Komparativ politikk, Ikkevoldelige protesformer
Bilde av Ingrid Cathrine Hjort Hjort, Ingrid Cathrine Stipendiat 22855127 Ingrid.hjort@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Miljø og klima, miljø- og ressursforvaltning, Lobbyisme, Innovasjon, Grønn politisk tenkning, Teknologiutvikling
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47 22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by, delingsmobilitet, bildeling, reisevaner, kvantitativ metode
Hjorthen, Fredrik Dybfest Postdoktor f.d.hjorthen@stv.uio.no Politisk teori
Bilde av Kaja Berg Hjukse Hjukse, Kaja Berg Stipendiat +47 22857570 92486575 k.b.hjukse@sai.uio.no Medisinsk antropologi, Sosial endring, Buddhisme, Kjønn, Slektskap, Myanmar, Sørøst-Asia
Bilde av Bård Hobæk Hobæk, Bård Forsker bard.hobak@tik.uio.no Vitenskaps- og teknologistudier
Bilde av Gail Hochachka Hochachka, Gail Stipendiat gail.hochachka@sosgeo.uio.no
Bilde av Michael Hoel Hoel, Michael Professor emeritus +47-90045402 mihoel@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47 22845228 +4741000400 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Asle Hoffart Hoffart, Asle Professor II asle.hoffart@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Live Skow Hofgaard Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Steinar Holden Holden, Steinar Instituttleder +47 22855156 +4748284416 +47 48284416 steinar.holden@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Penger kreditt og finans