Vitenskapelig ansatte - Side 8

Personer 176 - 200 av 582
Navn Telefon E-post Emneord
Hansen, Margrethe Stipendiat margrethe.hansen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Marianne Nordli Hansen Hansen, Marianne Nordli Professor +47 22855267 m.n.hansen@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosiologi
Bilde av Jens Hanson Hanson, Jens Forsker +47 22841635 jens.hanson@tik.uio.no Klimautfordringer, Innovasjonssystemer, Fornybar energi, Kunnskapsøkonomi, Energipolitikk, Innovasjon
Bilde av Catherine Harmer Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Bård Harstad Harstad, Bård Professor 22856052 bardh@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Politisk økonomi, Spillteori, Ressurser energi og miljø
Bilde av Ellen Hartmann Hartmann, Ellen Professor emeritus +47-98611947 e.j.hartmann@psykologi.uio.no Klinisk psykologi
Bilde av Linda Josefine Aas Haugen Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Bilde av Solveig Lægreid Hauger Hauger, Solveig Lægreid 91310358 solveig.hauger@psykologi.uio.no
Bilde av Maren Holthe Hedne Hedne, Maren Holthe Stipendiat m.h.hedne@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Politisk økonomi, Ulikhet
Bilde av Torje Meyer Hegna Hegna, Torje Meyer Stipendiat t.m.hegna@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Politisk økonomi, Internasjonal økonomi
Bilde av Kristin Sverdvik Heiervang Heiervang, Kristin Sverdvik Forsker k.s.heiervang@psykologi.uio.no
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Yngve Solli Heiret Heiret, Yngve Solli Stipendiat y.s.heiret@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Historisk materialisme, Stat og marked, Nyliberalisme, Velferdsstat, Utvikling-politikk-miljø, Fornybar energi
Bilde av Anna Nordnes Helgøy Helgøy, Anna Nordnes Stipendiat a.n.helgoy@stv.uio.no
Bilde av Tore Helstrup Helstrup, Tore Professor emeritus tore.helstrup@psykologi.uio.no
Bilde av Are Skeie Hermansen Hermansen, Are Skeie Førsteamanuensis +47 22844715 +47 48186012 a.s.hermansen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Maria Hernandez Carretero Hernandez Carretero, Maria +47 22856866 m.h.carretero@sai.uio.no Migrasjon, Identitet, tilhørighet, Transnasjonalisme, Senegal
Herstad, Sverre Johan Professor +47 22855170 +47 91 64 95 96 s.j.herstad@sosgeo.uio.no
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Stine Hesstvedt Hesstvedt, Stine Stipendiat stine.hesstvedt@arena.uio.no Ekspertise, Kvantitativ metode, Komparativ politikk, Politiske holdninger og verdier
Bilde av Iselin Hewitt Hewitt, Iselin Stipendiat +47 22858608 +47 92 49 15 83 iselin.hewitt@sosgeo.uio.no
Bilde av Solveig Hillesund Hillesund, Solveig Postdoktor +47 22845824 solveig.hillesund@stv.uio.no Komparativ politikk, Krig og konflikt, Ikkevoldelige protesformer, Ulikhet, Metode
Hjelle, Karoline Blix Stipendiat k.b.hjelle@sosgeo.uio.no
Bilde av Ingrid Cathrine Hjort Hjort, Ingrid Cathrine Stipendiat 22855127 Ingrid.hjort@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Miljø og klima, miljø- og ressursforvaltning, Lobbyisme, Innovasjon, Grønn politisk tenkning, Teknologiutvikling