Vitenskapelig ansatte - Side 8

Personer 176 - 200 av 549
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no
Bilde av Tore Helstrup Helstrup, Tore Professor emeritus tore.helstrup@psykologi.uio.no
Bilde av Are Skeie Hermansen Hermansen, Are Skeie Forsker +47-22844715 +47 48186012 a.s.hermansen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Vilde Hernes Hernes, Vilde Stipendiat +47-22856658 +4740071072 +47 400 71 072 vilde.hernes@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Nordic
Bilde av Maria Hernández Carretero Hernández Carretero, Maria Postdoktor +47-22856866 m.h.carretero@sai.uio.no
Herstad, Sverre Johan Professor +47-22855170 +47 91 64 95 96 s.j.herstad@sosgeo.uio.no
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Stine Hesstvedt Hesstvedt, Stine Stipendiat stine.hesstvedt@arena.uio.no Ekspertise, Kvantitativ metode, Komparativ politikk, Politiske holdninger og verdier
Bilde av Anne Heyerdahl Heyerdahl, Anne Stipendiat +47-22850503 99160461 anne.heyerdahl@sosgeo.uio.no
Bilde av Ingrid Cathrine Hjort Hjort, Ingrid Cathrine Stipendiat 22855127 Ingrid.hjort@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Miljø og klima, miljø- og ressursforvaltning, Lobbyisme, Innovasjon, Grønn politisk tenkning, Teknologiutvikling
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47-22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by, delingsmobilitet, bildeling, reisevaner, kvantitativ metode
Bilde av Kaja Berg Hjukse Hjukse, Kaja Berg Stipendiat +47-22857570 92486575 k.b.hjukse@sai.uio.no Medisinsk antropologi, Sosial endring, Buddhisme, Kjønn, Slektskap, Myanmar, Sørøst-Asia
Bilde av Bård Hobæk Hobæk, Bård Stipendiat bard.hobak@tik.uio.no Vitenskaps- og teknologistudier
Hochachka, Gail Stipendiat gail.hochachka@sosgeo.uio.no
Bilde av Michael Hoel Hoel, Michael Professor emeritus +47-22858387 +47-90045402 m.o.hoel@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47-22845228 +4741000400 +47-41000400 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Asle Hoffart Hoffart, Asle Professor II asle.hoffart@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Steinar Holden Holden, Steinar Instituttleder +47-22855156 +4748284416 +47 48284416 steinar.holden@econ.uio.no Økonomisk politikk, Penger kreditt og finans, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Bilde av Martin Blomhoff Holm Holm, Martin Blomhoff Postdoktor m.b.holm@econ.uio.no Makroøkonomi, Ulikhet, Pengepolitikk
Bilde av Cathrine Holst Holst, Cathrine Professor +47 22 85 88 89 41528831 cathrine.holst@sosgeo.uio.no Demokrati, Ekspertise, Politisk teori, Europeisk integrasjon, Likestillingspolitikk, Feministisk teori
Bilde av Hans Holter Holter, Hans Førsteamanuensis +47-22855108 hans.holter@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Katinka Kristine Holtsmark Holtsmark, Katinka Kristine Postdoktor +47-22844021 k.k.holtsmark@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Seongbong Hong Hong, Seongbong Stipendiat +47-22857747 seongbong.hong@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Internasjonal økonomi, Makroøkonomi
Bilde av Camilla Houeland Houeland, Camilla Postdoktor +47-22855247 +4748234054 camilla.houeland@sosgeo.uio.no
Bilde av Jon Hovi Hovi, Jon Professor +47-22855192 jon.hovi@stv.uio.no Internasjonal politikk, Ressurs- og miljøpolitikk, Energi, Klimapolitikk, Klimaavtaler, Håndheving, Deltakelse, Etterlevelse, Spillteori, Statsvitenskap