Vitenskapelig ansatte - Side 15

Personer 351 - 375 av 541
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tone Ognedal Ognedal, Tone Førsteamanuensis +47 22855131 tone.ognedal@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Næring marked og konkurranse, Inntekt arbeid og velferd, Politisk økonomi
Bilde av Ferdinand Moyi Okwaro Okwaro, Ferdinand Moyi Postdoktor +47-22857949 f.m.okwaro@sai.uio.no
Bilde av Malin Elisabeth Olofsson Olofsson, Malin Elisabeth Stipendiat +47-22855547 m.e.olofsson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Espen D. H. Olsen Olsen, Espen D. H. Forsker + 47 22 85 88 72 e.d.h.olsen@arena.uio.no Demokrati, Statsborgerskap, Europeisering, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Johan P. Olsen Olsen, Johan P. Professor Emeritus +47 22 85 88 66 j.p.olsen@arena.uio.no Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Reidar Ommundsen Ommundsen, Reidar Professor emeritus reidar.ommundsen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi
Bilde av Helene Onshuus Onshuus, Helene Stipendiat +47-22854484 helene.onshuus@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Boliggjeld, Boligmarked, Makroøkonomi
Bilde av Kristianne Stigsdatter Ovenstad Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Geir Overskeid Overskeid, Geir Professor +47-22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Anna Pauls Pauls, Anna Stipendiat anna.pauls@econ.uio.no Behavioral Economics, Ressurser energi og miljø, Spillteori, Samfunnsøkonomi
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47-22854096 90268644 ++ 47 90268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Sosiologi
Bilde av Jan  Pesl Pesl, Jan Stipendiat +47 22 85 88 38 jan.pesl@arena.uio.no
Bilde av Paolo Giovanni Piacquadio Piacquadio, Paolo Giovanni Førsteamanuensis +47-22857237 p.g.piacquadio@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Vekst og utvikling
Bilde av Robert Pijpers Pijpers, Robert Stipendiat +47 2255188 r.j.pijpers@sai.uio.no Verdier, Makt, Politikk, Afrika, Sierra Leone
Bilde av Didac Vidal Piñeiro Piñeiro, Didac Vidal Forsker +47-22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Professor +47-22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Claire Prendergast Prendergast, Claire Stipendiat claire.prendergast@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Lin Prøitz Prøitz, Lin Forsker +47-22845161 +47-97986897 lin.proitz@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sabine Raeder Raeder, Sabine Professor +47-22845121 sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Theodoros Rakopoulos Rakopoulos, Theodoros Førsteamanuensis +47-22855875 +47 93026562 theodoros.rakopoulos@sai.uio.no mafia/antimafia, politisk antropologi, nøysomhet, stillhet og prat, solidaritet, mat, Økonomisk antropologi, arbeid, aktivisme, likhet
Bilde av Astrid Hauge Rambøl Rambøl, Astrid Hauge Stipendiat a.h.rambol@sosgeo.uio.no
Bilde av Bjørn Erik Rasch Rasch, Bjørn Erik Professor +47-22855183 b.e.rasch@stv.uio.no Politisk teori, Valg og Demokrati, Parlamentarisme, Grunnlover, Nordic
Bilde av Liisa Raud Raud, Liisa Stipendiat +47 228 45137 liisa.raud@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Jacob Aasland Ravndal Ravndal, Jacob Aasland Postdoktor 99615149 j.a.ravndal@c-rex.uio.no Terrorisme, Politisk Vold, Ekstremisme, Høyreekstremisme, Venstreekstremisme, Sikkerhetspolitikk, Etterretning
Bilde av Deborah Lynn Reas Reas, Deborah Lynn Førsteamanuensis II +47-23 01 63 23 deborah.lynn.reas@ous-hf.no deborah.reas@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi