Personer med emneord «Forskningsstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stian Andreassen Andreassen, Stian Rådgiver +47 22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Stine Bjørløw  Dalsøren Dalsøren, Stine Bjørløw Avdelingsleder 22845927 s.b.dalsoren@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Seniorkonsulent +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Bilde av Marit Eldholm Eldholm, Marit Prosjektleder +47 22858862 marit.eldholm@arena.uio.no Forskningsstøtte
Bilde av Ragnhild Grønning Grønning, Ragnhild Rådgiver +47 22858770 +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Dagfinn Hagen Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47 22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Bilde av Hilde Spjelkavik Kveseth Kveseth, Hilde Spjelkavik Rådgiver +47 22854803 +47-99275009 h.s.kveseth@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Cristin
Bilde av Geir Kværk Kværk, Geir Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Rådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Bilde av Henning Hoel Rise Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap