Personer med emneord «studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Aasvik, Vivian Førstekonsulent +47 22854705 vivian.aasvik@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon
Aune, Oda Asbjørnsen Seniorkonsulent +47 22855145 o.a.aune@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Semesterstart, Tilrettelegging
Bollingmo, Jørgen Seniorkonsulent +47 22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47 22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Engebretsen, Marte Emilie Seniorkonsulent +47 22854815 m.e.engebretsen@econ.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, TP, eBilag
Greiner, Kirsten Ingeborg Permisjon 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master
Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47 22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Hals, Caroline Seniorkonsulent +47 22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon
Hesthammer, Sjur Emilio Rådgiver +47 22841815 s.e.hesthammer@stv.uio.no PhD, Studieadministrasjon
Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47 22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Kjernli-Wijnen, Sofie Rådgiver +47 22854265 sofie.kjernli-wijnen@econ.uio.no Opptak, Emner, Undervisning, Studieadministrasjon
Koløen, Jostein Peter Eikrem Seniorkonsulent +47 22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Liabø, Ingrid-Helen Førstekonsulent +47 22854707 i.h.liabo@econ.uio.no Ekspedisjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen bachelor
Logan, Sarah Frost Førstekonsulent +47 22857039 s.f.logan@sai.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, utveksling, Bachelor, digitalisering
Malmin, Gunnar Andre Avdelingsleder +47 22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator, Studieadministrasjon
Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47 22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Stark, Audrey Seniorkonsulent +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Talleraas, Marie Johanne Seniorkonsulent +47 22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi
Trondal, Tron Seniorkonsulent +47 22854971 47240091 tron.trondal@sv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Utveksling, Studieadministrasjon, Foto
Varen, Liv Christina Rådgiver +47 22854311 l.c.varen@sai.uio.no Studieadministrasjon, ph.d.-administrasjon
Viki, Nicklas Poulsen Seniorkonsulent +47 22845169 n.p.viki@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Wallin, Emilie Fuglerud Førstekonsulent +47 22854412 e.f.wallin@sai.uio.no Masterprogrammet i sosialantropologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Opptak master
Øverås, Mari Strønstad Rådgiver +47 22841604 m.s.overas@econ.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling, Nettpublisering, Opptak master
Øwre, Linn Kristin Dedekam Konsulent +47 22855149 l.k.d.owre@econ.uio.no Innkjøp, Ekspedisjon, Eksamen, Studieadministrasjon