Personer med emneord «Studieveiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elin Arntzen Arntzen, Elin Seniorkonsulent +47 22845119 elin.arntzen@stv.uio.no Masterprogrammet i statsvitenskap, Etter og videreutdanning (EVU), Studieveiledning
Bilde av Oda Asbjørnsen Aune Aune, Oda Asbjørnsen Seniorkonsulent +47 22855145 o.a.aune@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Semesterstart, Tilrettelegging
Bilde av Jørgen Bollingmo Bollingmo, Jørgen Førstekonsulent +47 22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Bilde av Kirsten Ingeborg  Greiner Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekonsulent master
Bilde av Kristina Huglen Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47 22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Rådgiver +47 22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Bilde av Ingrid-Helen Liabø Liabø, Ingrid-Helen Førstekonsulent +47 22854707 i.h.liabo@econ.uio.no Ekspedisjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen bachelor
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Marte Kløvrud Rognstad Rognstad, Marte Kløvrud Seniorkonsulent +47 22856221 m.k.rognstad@sv.uio.no Studieveiledning, Studieinformasjon, Infosenter
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Seniorkonsulent +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Marie Johanne Talleraas Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47 22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi