Personer med emneord «Forskningsformidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Danielsen, Mads Andreas Seniorkonsulent +47-22858711 +47-47904759 m.a.danielsen@arena.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Impact, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Gakkestad, Mari Rådgiver +47-22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Garbo, Gro Lien Kommunikasjonsrådgiver 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt
Gehe, Ilze Rådgiver +47-22850589 ilze.gehe@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Grønning, Ragnhild Rådgiver +47-22858770 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Holsten, Hilde Kommunikasjonsrådgiver +47-22858904 +47-95272751 (mob) hilde.holsten@sv.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, Pressekontakt
Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Forskningsformidling, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47-22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettredaktør
Petersen, Stina (I permisjon) stina.petersen@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Open Access