Personer med emneord «Forskningsformidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Engblad, Erik Bjørnstad Rådgiver 99010787 e.b.engblad@sai.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Pressekontakt, Kommunikasjon
Gakkestad, Mari Rådgiver +47 22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Garbo, Gro Lien Seniorrådgiver kommunikasjon 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Gehe, Ilze Rådgiver +47 22850589 ilze.gehe@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Grønning , Ragnhild Rådgiver (i permisjon) +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Gulli, Linda Seniorkonsulent +47 22859716 linda.gulli@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Hagen, Dagfinn Kontorsjef +47 22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør 93020031 (mob) therese.marthinsen@sv.uio.no Web, Sosiale medier, Nettredaktør, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Petersen, Stina Rådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Stangeby, Endre Seniorkonsulent +47 22858770 +47 415 43 840 endre.stangeby@arena.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Impact