Personer med emneord «Forskningsadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Alvsvåg, Aina Rådgiver +47 22840358 aina.alvsvag@psykologi.uio.no Ekstern finansiering, Karriereveiledning, Etikk, Lovverk, Forskningsadministrasjon
Andreassen, Stian Rådgiver +47 22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Arnesen, Mari Seniorkonsulent +47 22845017 (kontor) mari.arnesen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Dalsøren, Stine Bjørløw Avdelingsleder 22845927 s.b.dalsoren@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47 22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Gakkestad, Mari Rådgiver +47 22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Gehe, Ilze Rådgiver +47 22850589 ilze.gehe@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47 22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47 22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Janby, Lars Fredrik Seniorkonsulent +47 22845972 l.f.janby@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon
Jensen, Alf Chr Konsulent +47 22857573 a.c.jensen@sai.uio.no inventar, DUO, Post-conflict societies, Open Access, publisering, Forskningsadministrasjon, årsrapport, studieadministrasjon, arkiv, Cristin, infrastruktur
Kveseth, Hilde Spjelkavik Rådgiver +47 22854803 +47-99275009 h.s.kveseth@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Cristin
Kværk, Geir Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 (mob) g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Petersen, Stina Rådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Shadrikova, Arina Avdelingsleder +47 22854245 arina.shadrikova@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Sentre for fremragende forskning (SFF)