Personer med emneord «Forskningsadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Andreassen, Stian Seniorkonsulent +47-22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Dalsøren, Stine Bjørløw Avdelingsleder 22845927 s.b.dalsoren@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Dikova, Maria Seniorkonsulent +47-22858898 maria.dikova@arena.uio.no Prosjektledelse, Språkvask, Gjesteforelesninger, Cristin, Ekstern finansiering, Kontorstøtte, Forskningsadministrasjon, Open Access, Arrangementer, Rapportering
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47-22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Friedman, Barbara Bodorkos Rådgiver +47-22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon
Gakkestad, Mari Seniorkonsulent +47-22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Gehe, Ilze Rådgiver +47-22850589 ilze.gehe@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47-22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent
Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Holen , Gyro Anna Avdelingsleder - i permisjon til 01.07 2019 +47 98829967 Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Jensen, Alf Chr Konsulent +47-22857573 a.c.jensen@sai.uio.no inventar, DUO, Post-conflict societies, Open Access, publisering, Forskningsadministrasjon, årsrapport, studieadministrasjon, arkiv, Cristin, infrastruktur
Johannessen, Lene Os Seniorkonsulent 22854803 l.o.johannessen@sai.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, NFR
Kværk, Geir Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 (mob) g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Petersen, Stina (I permisjon) stina.petersen@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Open Access
Shadrikova, Arina Avdelingsleder +47-22854245 arina.shadrikova@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Strandberg-Jensen, Bethina Seniorkonsulent +47-22855226 bethina.strandberg-jensen@sosgeo.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon
Østensen, Vera Rådgiver +47-22845107 vera.ostensen@psykologi.uio.no Forskningsrådgiver, Ekstern finansiering, EU, Horisont2020, NFR, Nettverksbygging, Karriereveiledning, Etikk, Strategi, Lovverk, Oxford, Forskningsadministrasjon