Personer med emneord «Studieveiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Aune, Oda Asbjørnsen Førstekonsulent +47-22855145 o.a.aune@econ.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp, bekreftelser, begrunnelser, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Arrangementer
Blindheimsvik, Katrine Rådgiver +47-22855627 +47 99011072 katrine.blindheimsvik@sai.uio.no Emner, TP, Undervisning, Studieveiledning, Forskerutdanning
Engebretsen, Marte Emilie Førstekonsulent +47-22854815 m.e.engebretsen@econ.uio.no Studieadministrasjon, Masteroppgave, Studieveiledning, Masterprogram, Evaluering
Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen bachelor, Eksamensavvikling, Semesterstart, Inspera, Undervisningsplanlegging
Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis, Canvas, Fronter, Digital eksamen
Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Bachelor, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Løge, Hanne Haukland Konsulent +47-22844124 h.h.loge@sv.uio.no Studieveiledning, Infosenter, Studieinformasjon
Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Rognstad, Marte Kløvrud Førstekonsulent +47-22856221 m.k.rognstad@sv.uio.no Studieveiledning, Studieinformasjon, Infosenter
Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Kultur og kommunikasjon, Studieadministrasjon
Sørhaug, Marie Konsulent +47-22844124 marie.sorhaug@sv.uio.no Infosenter, Studieadministrasjon, Studieveiledning
Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen
Østengen, Siv-Ellen Rådgiver +47-22858230 s.e.ostengen@sv.uio.no Studieinformasjon, Studieveiledning
Øverås, Mari Strønstad Seniorkonsulent +47-22841604 m.s.overas@econ.uio.no Studieveiledning, Studieadministrasjon, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling, Nettredaktør, Nettpublisering