Personer med emneord «Kommunikasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Aune, Oda Asbjørnsen Førstekonsulent +47-22855145 o.a.aune@econ.uio.no Ekspedisjon, Innkjøp, bekreftelser, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Eksamen bachelor
Danielsen, Mads Andreas Seniorkonsulent +47-22858711 +47-47904759 m.a.danielsen@arena.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Impact, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Elgvin, Johannes Seksjonsleder +47-22841170 +47-92260799 (mob) johannes.elgvin@sv.uio.no Forskning, Kommunikasjon, Ledelse
Garbo, Gro Lien Kommunikasjonsrådgiver 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt
Grønning, Ragnhild Rådgiver ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Holsten, Hilde Kommunikasjonsrådgiver +47-22858904 +47-95272751 (mob) hilde.holsten@sv.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nettpublisering, Pressekontakt
Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør og kommunikasjonsansvarlig +47 - 22855334 +47 - 93020031 t.n.marthinsen@sosgeo.uio.no Web, Forskningsformidling, Sosiale medier, Nettredaktør, Web editor, Kommunikasjon, Pressekontakt
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47-22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettredaktør
Runde, Yngvil Osdal Studienettredaktør +47-22857723 y.o.runde@sv.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Nettstatistikk, Vortex, Opplæring, Kommunikasjon, Sosiale medier
Sollund, Marte Nettredaktør +47-22841603 93432537 (mob) marte.sollund@sv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Nettstatistikk, Sosiale medier, Vortex, Opplæring
Størseth Haarr, Inger Rådgiver 48097977 (mob) i.s.haarr@admin.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering