Personer med emneord «Journalføring»

Navn Telefon E-post Emneord
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47-22845314 o.a.berg@medisin.uio.no ePhorte, Postmottak, UiO-noark, Innsynsbegjæringer, Offentleglova, Journalføring
Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47-22844053 h.a.borge@admin.uio.no Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, ePhorte, Innsynsbegjæringer, Postmottak, Arkiv, Kurs, Journalføring, Veiledning
Frydenberg, Hilde Sofie I permisjon Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs, Arkeologiske arkiver
Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47-22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, Innsynsbegjæringer, Veiledning, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Kurs, Postmottak, ePhorte
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 950 81 014 (mob) a.b.halvorsen@khm.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs
Isaksdottir, Vilborg Halldis Seniorrådgiver +47-22844052 v.h.isaksdottir@admin.uio.no Arkiv, Innsynsbegjæringer, Postmottak, Journalføring, ePhorte
Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47-22858157 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Innsynsbegjæringer, Arkivfaglig veiledning, Kurs, ePhorte, Postmottak, Arkiv, Journalføring
Lopez, Yamila Rådgiver +47-22852242 yamila.lopez@odont.uio.no ePhorte, Journalføring, brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkiv, innsynsbegjæringer, Postmottak
Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47-22845316 liv.prestgard@medisin.uio.no Offentlig journal, Postmottak, Journalføring, ePhorte
Sæther, Gunn Bjella Rådgiver +47-22852238 g.b.sather@odont.uio.no Innsynsbegjæringer, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Postmottak, Arkiv, Journalføring, ePhorte, Arkivfaglig veiledning