Personer med emneord «Sosiologi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Are Skeie Hermansen Hermansen, Are Skeie Førsteamanuensis +47 22844715 +47 48186012 a.s.hermansen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Anniken Hagelund Hagelund, Anniken Instituttleder +47 22858470 anniken.hagelund@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat, Makt-identitet-politikk, Internasjonal migrasjon, sykefravær
Bilde av Adrian Farner Rogne Rogne, Adrian Farner Stipendiat 92821610 a.f.rogne@sosgeo.uio.no Sosiologi, Demografi, Segregering, Kvantitativ metode, Rus
Bilde av Marie Johanne Talleraas Talleraas, Marie Johanne Seniorkonsulent +47 22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi
Bilde av Agnes Fauske Fauske, Agnes Stipendiat 41675331 agnes.fauske@sosgeo.uio.no Sosiologi, Familie, Demografi, Kvantitativ metode, Kjønn og familie
Bilde av Aleksander Madsen Madsen, Aleksander Postdoktor aleksander.madsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Segregering, Arbeidsmarked, Minoriteter
Bilde av Annica Allvin Allvin, Annica Doktorgradsstipendiat +47 40471529 annica.allvin@phs.no kriminologi, sosiologi, prevention, crime, criminology
Bilde av Torkild Hovde Lyngstad Lyngstad, Torkild Hovde Professor +47 22844573 +4792647880 t.h.lyngstad@sosgeo.uio.no Sosiologi, demografi, kvantitativ metode, kriminologi, data science
Bilde av Willy Pedersen Pedersen, Willy Professor +47 22854096 +4790268644 willy.pedersen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Torbjørn Skardhamar Skardhamar, Torbjørn Professor +47 22855020 45022194 torbjorn.skardhamar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Kvantitativ metode, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Lars Mjøset Mjøset, Lars Professor +47 22856749 lars.mjoset@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Magne Paalgard Flemmen Flemmen, Magne Paalgard Professor +47 22854270 m.p.flemmen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Klasse, Sosial ulikhet. Kultursosiologi, Politisk sosiologi, Sosiologisk teori
Bilde av Marianne Nordli Hansen Hansen, Marianne Nordli Professor +47 22855267 m.n.hansen@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosiologi
Bilde av Øyvind Nicolay Wiborg Wiborg, Øyvind Nicolay Førsteamanuensis +47 22858669 o.n.wiborg@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosial mobilitet, Marginalisering, kvantitative metode, Sosiologi
Bilde av Mette Andersson Andersson, Mette Professor +47 22854974 mette.andersson@sosgeo.uio.no Migrasjon, Globalisering, Kulturell og politisk deltakelse, Offentlighet, Ulikhet, Sosiologi
Lillehagen, Mats Eirik Postdoktor m.e.lillehagen@sosgeo.uio.no sosiologi, ulikhet, rus, innvandring, avvik, kvantitativ metode, demografi, naturalisme, sosialfilosofi
Bilde av Natalia Moen-Larsen Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47 22855505 natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Diskurs, Minoriteter, Migrasjon, Nasjonalisme, Etnisitet, Russland
Bilde av Solveig Topstad Borgen Borgen, Solveig Topstad Stipendiat +47 22845941 s.t.borgen@sosgeo.uio.no Etnisk segregering, Utdanning, Sosiologi
Bilde av Laura Maria Führer Führer, Laura Maria l.m.fuhrer@sosgeo.uio.no Migrasjon, Rasisme, Identitet, Hvithet, Feministisk teori, Norge, Arabisk, Sosiologi
Gashi, Liridona Stipendiat 94168156 liridona.gashi@sosgeo.uio.no Avvik kriminalitet og rus, Sosiologi
Bilde av Sigurd Martin Nordli Oppegaard Oppegaard, Sigurd Martin Nordli Stipendiat s.m.n.oppegaard@sosgeo.uio.no Sosiologi, Arbeidsliv, Politisk økonomi, Teknologi, Sosiologisk teori, Velferdsstat
Bilde av Sabina Tica Tica, Sabina Stipendiat +47 22857704 sabina.tica@sosgeo.uio.no Migrasjon, Mangfold, Kulturell og politisk deltakelse, Sosial ulikhet, Sosiologi
Bilde av Ruth Eva Jørgensen Jørgensen, Ruth Eva Stipendiat 41085511 r.e.jorgensen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, likestilling, Familie og livsløp, Kvantitativ metode
Bilde av Michal Kozák Kozák, Michal Postdoktor michal.kozak@psykologi.uio.no Sosiologi, Statistikk, Metode