Personer med emneord «Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marie Eikemo Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Marius Hafstad Hafstad, Marius Stipendiat +47 22845195 +47 482 75 350 marius.hafstad@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Pich, Olivia Stipendiat olivia.pich@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Nina Mareen Junker Junker, Nina Mareen Førsteamanuensis n.m.junker@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Marianne Therese Smogeli Holter Holter, Marianne Therese Smogeli Postdoktor +47 92405051 m.t.s.holter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Henning Bang Bang, Henning Førsteamanuensis +47 22845170 +47 90835522 henning.bang@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Erik Carlquist Carlquist, Erik Førsteamanuensis erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Rolf Reber Reber, Rolf Professor +47-22845186 rolf.reber@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Pål Ulleberg Ulleberg, Pål Førsteamanuensis +47 22845339 +47-99223568 pal.ulleberg@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Milan Obaidi Obaidi, Milan Førsteamanuensis milanob@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Sabine Raeder Raeder, Sabine Professor +47 22845121 sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Roald Arild Bjørklund Bjørklund, Roald Arild +47 22845173 r.a.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Nikolai Olavi Czajkowski Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47 22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47 22845228 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi