English version of this page

Personer - Side 9

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 201 - 225 av 754
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, byplanlegging, Geopolitikk, Ukraina
Bilde av Cyriac M. George George, Cyriac M. Phd-kandidat cge@toi.no
Bilde av Bergljot Gjelsvik Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47-22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Line C. Gjerde Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Hans Rasmus Glomsrud Glomsrud, Hans Rasmus Universitetslektor +47-22859008 +47-48271848 h.r.glomsrud@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, kommune
Bilde av Katalin Godberg Godberg, Katalin Rådgiver +47-22856645 katalin.godberg@sosgeo.uio.no Forskerutdanning, ph.d.-administrasjon, Osloforskning
Bilde av Claire Godet Godet, Claire Stipendiat +47 22 85 88 67 claire.godet@arena.uio.no
Bilde av Harald  Goldstein Goldstein, Harald Førsteamanuensis emeritus +47-22855136 h.e.goldstein@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Irmelin Gram-Hanssen Gram-Hanssen, Irmelin Stipendiat +47-22857739 +47-98354428 irmelin.gram-hanssen@sosgeo.uio.no Klimatilpasning, Arktis, Urfolk, Transformasjon, Narrativer
Bilde av Martine Greek Greek, Martine Førstelektor +47-22854253 Kontor: +47 22855154 Mobil: +47 48126488 martine.greek@sai.uio.no Økonomisk antropologi, Politisk antropologi, Nyliberalisme, Staten, Infrastruktur, Mapuche
Bilde av Kirsten Ingeborg  Greiner Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen bachelor, Eksamensavvikling, Semesterstart, Inspera, Undervisningsplanlegging
Bilde av Carl-Erik Grenness Grenness, Carl-Erik Professor emeritus +47-22845197 +47-91374394 c.e.grenness@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Politisk psykologi
Bilde av Tiril Grimeland Grimeland, Tiril Førstekonsulent +47-22845120 +47-22845120 (kontortelefon) tiril.grimeland@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon
Bilde av Sveinung Grimsby Grimsby, Sveinung Ph.d.-kandidat sveinung.grimsby@nofima.no
Bilde av Gudleik Grimstad Grimstad, Gudleik Fakultetsdirektør +47-22856265 +47-90687347 gudleik.grimstad@sv.uio.no Ledelse
Bilde av Lena Gross Gross, Lena Stipendiat lena.gross@sai.uio.no Miljø, Makt, Ressursforvaltning, Canada, Grønland, Norge, Kjønn, Psykologisk antropologi, Rus, Skeiv teori, Kolonialisme, politisk økologi
Bilde av Bjørg Grova Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Håkon Grydeland Grydeland, Håkon Forsker +47-22845067 hakon.grydeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Cato Grønnerød Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47-22845245 +47-99350970 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Bilde av Ragnhild Grønning Grønning, Ragnhild Rådgiver +47-22858770 +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Grønning Dale, Maria Teresa Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Simen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Bilde av Magnus Gulbrandsen Gulbrandsen, Magnus Professor +47-22841621 magnus.gulbrandsen@tik.uio.no Forskningspolitikk, Innovasjon, Vitenskaps- og teknologihistorie, Universitet-industrirelasjoner og kommersialisering
Bilde av Siri Erika Gullestad Gullestad, Siri Erika Professor +47-22845195 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Sverre Andreas Sydnes Gustavsen Gustavsen, Sverre Andreas Sydnes Seniorkonsulent +47-22845055 s.a.s.gustavsen@psykologi.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskningsadministrasjon, Ph.d.-konsulent