English version of this page

Personer - Side 13

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 301 - 325 av 895
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kristin S. Heiervang Heiervang, Kristin S. Forsker k.s.heiervang@psykologi.uio.no
Bilde av Inga Heiland Heiland, Inga Forsker inga.heiland@econ.uio.no Internasjonal migrasjon, Internasjonal økonomi, Finance
Bilde av Erkki Heinonen Heinonen, Erkki Førsteamanuensis +47-22845231 erkki.heinonen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Yngve Solli Heiret Heiret, Yngve Solli Stipendiat y.s.heiret@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Historisk materialisme, Stat og marked, Nyliberalisme, Velferdsstat, Utvikling-politikk-miljø, Fornybar energi
Bilde av Anna Helgøy Helgøy, Anna Stipendiat anna.helgoy@stv.uio.no
Bilde av Ottar Hellevik Hellevik, Ottar Professor emeritus ottar.hellevik@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Verdier, Livskvalitet, Valg og Demokrati, Ulikhet, Opinion, Nordic
Bilde av Beate Helmikstøl Helmikstøl, Beate Ph.d.-kandidat beateben@student.sv.uio.no
Bilde av Tore Helstrup Helstrup, Tore Professor emeritus tore.helstrup@psykologi.uio.no
Bilde av Kari Henriksen Henriksen, Kari Seniorrådgiver +47 22858822 +47 99788985 kari.henriksen@sv.uio.no
Bilde av Are Skeie Hermansen Hermansen, Are Skeie Førsteamanuensis +47 22844715 +47 48186012 a.s.hermansen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Minoriteter
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Maria Hernández Carretero Hernández Carretero, Maria +47 22856866 m.h.carretero@sai.uio.no Migrasjon, Identitet, tilhørighet, Transnasjonalisme, Senegal
Bilde av Ingalill Herstad Herstad, Ingalill Seniorkonsulent +47 22845238 ingalill.herstad@psykologi.uio.no Studieadministrasjon
Herstad, Sverre Johan Professor +47 22855170 +47 91 64 95 96 s.j.herstad@sosgeo.uio.no
Bilde av Jan Hesselberg Hesselberg, Jan Professor emeritus Samfunnsgeografi, Utviklingsforskning, Utvikling-politikk-miljø
Bilde av Jan Ole Hesselberg Hesselberg, Jan Ole Ph.d.-kandidat 90071673 janohes@student.sv.uio.no
Bilde av Erik Hessen Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Stine Hesstvedt Hesstvedt, Stine Stipendiat stine.hesstvedt@arena.uio.no Ekspertise, Kvantitativ metode, Komparativ politikk, Politiske holdninger og verdier
Bilde av Sjur Emilio Hesthammer Hesthammer, Sjur Emilio Rådgiver +47 22841815 s.e.hesthammer@stv.uio.no PhD, Studieadministrasjon
Bilde av Iselin Hewitt Hewitt, Iselin Stipendiat +47 22858608 +47 92 49 15 83 iselin.hewitt@sosgeo.uio.no
Bilde av Anne Heyerdahl Heyerdahl, Anne Stipendiat +47-22850503 99160461 anne.heyerdahl@sosgeo.uio.no Risiko, forebyggende sikkerhet
Bilde av Solveig Hillesund Hillesund, Solveig Postdoktor +47 22845824 solveig.hillesund@stv.uio.no Komparativ politikk, Krig og konflikt, Ikkevoldelige protesformer, Ulikhet, Metode
Bilde av Ida Hjelmesæth Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Bilde av Ingrid Cathrine Hjort Hjort, Ingrid Cathrine Stipendiat 22855127 Ingrid.hjort@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Miljø og klima, miljø- og ressursforvaltning, Lobbyisme, Innovasjon, Grønn politisk tenkning, Teknologiutvikling
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Stipendiat +47 22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, urbanisme, mobilitet i by, delingsmobilitet, bildeling, reisevaner, kvantitativ metode