English version of this page

Personer - Side 16

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 376 - 400 av 758
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Brita Langeid Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Bilde av Torgrim Mikal Langleite Langleite, Torgrim Mikal Senioringeniør +47-22851557 t.m.langleite@psykologi.uio.no Databehandling, datahåndtering, forskningsinfrastruktur
Bilde av Espen Langnes Langnes, Espen Stipendiat +47-22845095 espen.langnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Langørgen, Erlend Stipendiat +47 41280056 erlend.langorgen@stv.uio.no
Bilde av Trude Lappegård Lappegård, Trude Professor +47-22845088 91861717 trude.lappegard@sosgeo.uio.no Familie og livsløp, demografi, likestilling, kvantitativ metode
Larsen, Even Hellan Stipendiat +47-22855157 +47-92054752 e.h.larsen@stv.uio.no Internasjonal politikk, Sikkerhetspolitikk, kjernevåpen
Bilde av Bjørn Lau Lau, Bjørn Professor II +47-93425287 bjorn.lau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Bilde av Eviane Leidig Leidig, Eviane Forsker +47 92505031 eviane.leidig@c-rex.uio.no Nasjonalisme, Postkoloniale studier, Diaspora, Sosiale medier, Kjønn
Bilde av Arnlaug Leira Leira, Arnlaug Professor emerita arnlaug.leira@sosgeo.uio.no Velferdsstat, Sosiologi
Bilde av Ana Leiva Leiva, Ana Stipendiat leiva.vernengo@econ.uio.no
Bilde av Siri  Leknes Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Edwin Leuven Leuven, Edwin Professor +47-22855139 edwin.leuven@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Økonometri, Økonomisk politikk
Bilde av Ingrid-Helen Liabø Liabø, Ingrid-Helen Førstekonsulent +47-22854707 i.h.liabo@econ.uio.no Ekspedisjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen bachelor
Bilde av Marianne Elisabeth Lien Lien, Marianne Elisabeth Professor +47 22 85 57 33 +47 932 08 395 m.e.lien@sai.uio.no Forbruk, Domestisering, Mat, Natur/kultur, Materiell kultur, Økonomisk antropologi, Norden, Australia
Bilde av Jo Thori Lind Lind, Jo Thori Professor +47-22844027 j.t.lind@econ.uio.no Politisk økonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Marie Byskov Lindberg Lindberg, Marie Byskov Stipendiat +47-22841611 m.b.lindberg@tik.uio.no Innovasjon
Lindstad, Sigurd Stipendiat 99385082 sigurd.lindstad@stv.uio.no Politisk teori, Kontraktualisme, Liberalisme, Global fordelingsrettferdighet, Historisk rettferdighet, Egalitarisme
Bilde av Xiaoguang Ling Ling, Xiaoguang Stipendiat +47-48628252 xiaoguang.ling@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Økonometri
Bilde av Hang Liu Liu, Hang Stipendiat +47-22845134 hang.liu@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Jørn Ljunggren Ljunggren, Jørn Postdoktor +47-22844252 41921291 jorn.ljunggren@sosgeo.uio.no Sosiologi, Sosial ulikhet, Klasse, Eliter, Sosial mobilitet
Bilde av Cristian Lopez Lopez, Cristian Førstekonsulent +47-22845136 +47-92292362 cristian.lopez@sv.uio.no Reiseregninger, Økonomi, Bilag, Fakturaer
Bilde av Christopher Lord Lord, Christopher Professor + 47 22 85 87 32 christopher.lord@arena.uio.no Demokrati, Legitimitet, Representasjon, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU, Brexit
Bilde av Diderik Lund Lund, Diderik Professor Emeritus diderik.lund@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Penger kreditt og finans, Ressurser energi og miljø, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Lunde, Ingvild Seniorkonsulent 22855627 ingvild.lunde@sai.uio.no
Bilde av Priyanthini Luxman Luxman, Priyanthini Førstekonsulent +47-22844454 priyanthini.luxman@sv.uio.no Økonomi